فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

بسیج خط مقدم خدمات رسانی به مردم

بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل کننده تهدیدها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا،در خط مقدم خدمات رسانی به مردم می باشد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) در بازدید از مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهدای مدافع سلامت، شهید مبارکی و شهید فخری زاده شهرستان اردبیل ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های جهادگران بسیجی در مراکز واکسیناسیون،گفت: بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل کننده تهدیدها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا،در خط مقدم خدمات رسانی به مردم می باشد.

اقدامات جهادگران سلامت، تجلی بخش تداوم تفکر دفاع مقدس است

وی  افزود: اقدامات جهادگران سلامت تجلی بخش واقعی تداوم تفکر دفاع مقدس در بین نسل جوان بسیجی است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: جهادگران بسیجی با روحیه جهادی و انقلابی از زمان شیوع کرونا،کارآمدی بسیج مردمی را در میدان عمل به نمایش گذاشتند.

محمدی اصل گفت: برای تسریع در امر واکسیناسیون و خدمت رسانی به ولی نعمتان،به کلیه فرماندهان‌ نواحی و رده ها و مسئولان اقشار بسیج تاکید ویژه شده است تا از تمام توان و ظرفیت های موجود در مجموعه بسیج و سپاه استان استفاده شود.

وی افزود: مراکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج با بهره گیری از توان انسانی و تجهیزاتی بسیج و سپاه و دانشگاه علوم پزشکی استان با تمام ظرفیت در خدمت مردم است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: بسیج و سپاه خود را خادم و خدمتگزار مردم می داند و بدون تردید فرصت خدمت بی منت به مردم توفیق الهی به همه خدمتگزاران مردم است‌.

محمدی اصل اظهار داشت: به متولیان بهداشت و درمان استان اعلام آمادگی کرده ایم که در صورت نیاز به افزایش تعداد مراکز تجمیعی واکسیناسیون در سطح استان،با تمام وجود آماده همکاری و مشارکت هستیم.

وی گفت: واکسیناسیون خانه به خانه برای  جاماندگان بالای ۶۰ سال نیز در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در حال اجراست.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در ادامه افزود: جهاد شیفتگان حاج قاسم در طرح سپهبد شهید سلیمانی برگ زرینی از خدمات گسترده بسیج به مردم در شرایط کرونایی است.

سردار محمدی اصل در این بازدیدها از نزدیک در جریان واکسیناسیون کرونا در مراکز تجمیعی بسیج قرار گرفته و به صورت چهره به چهره با جهادگران سلامت گفتگو کرده و از زحمات و تلاش های خالصانه جهادگران بسیجی،تقدیر و تجلیل کرد.

طرح واکسیناسیون در این استان از ۲۲ بهمن سال گذشته آغاز شده و مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در دو نوبت اول و دوم نیز 644 هزار و 370 واکسن بوده است که از این تعداد 442 هزار و 307 واکسن مربوط به نوبت اول و 202 هزار و 63 واکسن مربوط به نوبت دوم می‌باشد.

هم‌اکنون شهرستان‌ پارس‌آباد، بیله‌سوار، مشگین‌شهر، اردبیل، نیر و خلخال در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های اصلاندوز، گرمی، نمین، سرعین و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

انتهای پیام

زمان انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 98417

مطالب مرتبط :
نمایشگاه

برگزاری مراسم اختتامیه نمایشگاه دفاع مقدس به روایت تصویر

مراسم اختتامیه نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع)، مسئولین استانی ادارات و نهادها، نخبگان، اساتید و بسیجیان برگزار گردید.

ابوذر

مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خبر داد:

هفتمین جشنواره رسانه ابوذر برگزار می شود

علی لطفی مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هفتمین جشنواره رسانه ابوذر با ۹ محور برگزار می شود.

نفت

انتخاب انبار نفت اردبیل به عنوان هاب صادراتی فرآورده های نفتی/ صادرات نفت سفید به میزان ۳ هزار تن به سه کشور

پروژه صادراتی فرآورده‌های نفتی با هدف توسعه خدمات و کمک به اقتصاد کشور و استان برای اولین بار در انبار نفت یاد شده در منطقه اردبیل راه اندازی شد.

تخت فولاد از نظر اسطوره‌ای و علمی هویت و نماد اصفهان و ایران است

در یادمان یکصدویازدهمین سالگرد رحلت آیت الله جهانگیرخان قشقایی مطرح شد؛

تخت فولاد از نظر اسطوره‌ای و علمی هویت و نماد اصفهان و ایران است

عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان در یادمان یکصدویازدهمین سالگرد رحلت فیلسوف و فقیه ربانی آیت الله جهانگیرخان قشقایی، گفت: تخت فولاد از نظر اسطوره‌ای و علمی هویت و نماد اصفهان و ایران است.

مسئول علمی سپاه شهرستان لنگرود گیلان گفت:

جلسه جهاد علمی با مسئولان علمی حوزه و پایگاه در شهرستان لنگرود

سرگرد یوسف پنام مسئول علمی و پژوهشی سپاه ناحیه لنگرود گفت نقش راه علمی اقدام و عمل می باشد برنامه ها از سطح پایگاه تدوین شود و استمرار داشتن و توجه داشتن به خواسته های جامعه هدف الویت بندی شود تا مشکلات منطقه بررسی شده و راه حل مناسب اتخاذ گردد.

کارگاه

کارگاه توانمندسازی پرسشگران بسیجی برگزار شد

کارگاه توانمندسازی پرسشگران بسیجی با حضور مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردبیل، مدیران علمی نواحی مقاومت بسیج اردبیل، نیر، نمین و سرعین برگزار شد.

کرونا و جهادگران

جهادگران سلامت همچنان مقاوم ایستاده اند

با توجه به شیوع موج پنجم کرونا و در پاسخ به فرمایش مقام معظم رهبری، پایگاه علمی ذکرالله جهرم در کنار بقیه اقشار بسیج وارد کار شد.

سپاه

فرمانده و جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل معرفی شدند

با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده و جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل معرفی شدند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب