مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل خبر داد:

هفتمین جشنواره رسانه ابوذر برگزار می شود

علی لطفی مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: هفتمین جشنواره رسانه ابوذر با ۹ محور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ علی لطفی مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل امروز در نشست خبری جشنواره رسانه‌ای ابوذر ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر موجب رشد محتوای قلم و تعالی قلم در سطح کشوری شده است.

وی افزود: جشنواره رسانه ابوذر در سطح کشور به یک جشنواره ملی تبدیل شده است و یکی از هویت ساز ترین جشنواره ای است که در بحث رسانه توانسته خود را در سطح کشور نشان دهد.

مسئول بسیج رسانه استان اردبیل بر تولید گزارش  در حوزه سبک زندگی اسلامی حجاب و عفاف الگوی مصرف و نماز تاکید کرد و گفت: امیدآفرینی و مطالبه‌گری  از مسئولان نیز یکی از اولویت‌ها‌ست و رسانه‌ها باید خط‌شکن مطالبه گری باشند.

هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر در 9محور برگزار می شود

لطفی تصریح کرد: امسال جشنواره رسانه ای ابوذر هفتمین دوره خود را در 8 محور کشوری شامل آسیب های اجتماعی، روحیه جهادی و انقلابی، توان داخلی، خود اتکایی و مانع زدایی، مدیریت بر فضای مجازی، الگو سازی و مطالبه کارآمدی، دشمن شناسی، امنیت پایدار، امید، نشاط و سبک زندگی اسلامی و یک محور بومی شامل دفاع مقدس و جبهه مقاومت برگزار خواهد کرد.

وی افزود: اصحاب رسانه و قلم می توانند آثار خود را در بخش های یادداشت، مستند کوتاه، عکس، کلیپ و موشن گرافی، اینفوگرافی، گزارش خبری تلویزیونی و مکتوب، خبر و کارریکاتور به دبیرخانه جشنواره واقع در سالن ولایت، دفتر بسیج رسانه استان اردبیل تا پایان آذرماه تحویل دهند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: با توجه به آغاز واکسیناسیون عمومی مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه ای بسیج با رعایت پروتکل های بهداشتی در 21 دی ماه 1400 به صورت حضوری و برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: تغییرات کلی در قالب و ها و نحوه برگزاری هفتمین جشنواره ابوذر به نسبت سالهای گذشته را شاهد خواهیم بود و یکی از تفاوت های این رویداد رسانه ای گنجانده شدن ایده پردازی ها در شبکه سازی های مجازی است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 98502

مطالب مرتبط :
تجویدی

سیزدهمین جشنواره جهادگران علم وفناوری در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

مسئول سازمان علمی و پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با هفته بسیج سیزدهمین جشنواره جهادگران علم وفناوری در دوبخش ، ایده شو صنعت دانشگاه و کار آفرینی و محصول واختراع فناورانه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

امنیت

اهمیت امنیت غذایی در سلامت انسان

امنیت غذایی به دسترسی همه افراد یک جامعه، به غذای کافی و سالم برای داشتن زندگی سالم و فعال گفته می‌شود و درآمد خانوار از عوامل مهم در تأمین امنیت غذایی در یک نظام اجتماعی می‌باشد.

راهیان پیشرفت

مدیر پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل خبر داد:

اجرای طرح راهیان پیشرفت با هدف امیدآفرینی دانشجویان در اردبیل

مدیر پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل از اجرایطرحی با عنوان طرح جامع «راهیان پیشرفت» با هدف امید آفرینی دانشجویان در بسیج دانشجویی این استان خبر داد.

بسیج

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

بسیج خط مقدم خدمات رسانی به مردم

بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل کننده تهدیدها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا،در خط مقدم خدمات رسانی به مردم می باشد.

کارگاه

کارگاه توانمندسازی پرسشگران بسیجی برگزار شد

کارگاه توانمندسازی پرسشگران بسیجی با حضور مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردبیل، مدیران علمی نواحی مقاومت بسیج اردبیل، نیر، نمین و سرعین برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب