در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس صورت گرفت؛

معرفی ۹ شرکت برتر پارک فناوری پردیس در سال ۹۹

همزمان با برگزاری نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس ۹ شرکت‌ برتر این پارک در سال ۹۹ معرفی و آنها تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ عصر امروز در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس که در بیست سالگی تاسیس پارک برگزار شد ۷ شرکت مستقر در پارک، یک شرکت مستقر در مرکز رشد فناوری نخبگان و یک شرکت برتر مستقر در شعب پارک به عنوان برگزیدگان جشنواره برترین شرکت‌های پارک معرفی شدند و با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس از آنان تقدیر به عمل آمد.

جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس که به سنجش عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو پارک می‌پردازد امسال دوازدهمین سال از فعالیت خود را پشت سر گذاشته است.

عملکرد یک ساله شرکت‌های عضو پارک در ۷ سر فصل شامل "صادرات محصولات و خدمات فناورانه، همکاری با طرف‌های خارجی، همکاری با دانشگاهها و مراکزهای پژوهشی، توسعه‌ اقتصادی، هم‌افزایی بین شرکت‌ها در مجموعه داخل پارک، تولید و توسعه‌ فناوری و ارتقا و توسعه‌ سازمانی" مورد ارزیابی قرار گفته است.

در هر سر فصل یک شرکت به عنوان شرکت برتر پارک معرفی شده است. همچنین از بین تمامی شرکت های مرکز رشد و شعب پارک یک شرکت بر حسب صلاحیت ها و شرایطی که احراز می‌کند به عنوان شرکت برتر معرفی شده است.

بعد از انتشار فراخوان جشنواره برترین شرکت‌های پارک در اواخر خرداد، شرکت‌های عضو حدود ۴۵ روز فرصت داشتند تا مدارک و مستندات خود را جهت سنجش به اداره ارزیابی و نظارت واحدهای فناور پارک ارسال کنند.

در فرآیند ارزیابی امسال بیش از ۲۲۰ شرکت شامل بیش از ۱۸۰ شرکت از پارک فناوری پردیس و سلامت پردیس و حدود ۴۰ شرکت از مرکز رشد و شعب پارک حضور داشتند.

از میان ۹ شرکت منتخب ۷ شرکت از میان مستقرین در پارک و ۲ شرکت از میان شرکت‌های عضو مرکز رشد فناوری نخبگان و شعب پارک به عنوان برترین شرکت‌ها معرفی شدند.

برگزیدگان این دوره از جشنواره شرکت های برتر پارک فناوری پردیس

شرکت‌های برتر از میان مستقرین در پارک فناوری پردیس:

"شرکت ایوان فناوری و نوآوری افرا" از شرکت‌های عضو پارک که در حوزه خدمات تخصصی مدیریت و انتقال فناوری فعال است، موفق به کسب عنوان شرکت برتر در "ارائه خدمات تخصصی" به دلیل ارائه خدمات تخصصی در حوزه انتقال فناوری و سرمایه گذاری به شرکت‌های پارک شد.

"شرکت پویندگان راه سلامت" از شرکت‌های عضو پارک که در حوزه تجهیزات پزشکی فعال است، موفق به کسب عنوان "صادر کننده برتر" به دلیل صادرات تجهیزات پزشکی به بیش از ۱۰ کشور جهان شد.

"شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)" که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال است موفق به کسب عنوان "شرکت برتر در توسعه سازمانی و فناوری" به دلیل تولید ۱۴ عنوان محصول جدید، دریافت ۸ عنوان جایزه و ۲۷ درصد افزایش تعداد کارکنان شد.

"شرکت مشاوران انرژی تهران" که در حوزه نفت گاز و پتروشیمی فعال است، موفق به کسب عنوان "شرکت برتر در همکاری با طرف های خارجی" به دلیل تعریف همکاری و عقد قراردادهای بین‌المللی همکاری های فناوری با کشور آلمان شد.

"شرکت پردیس مروابن فارمد" که در حوزه مواد و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی فعال است، موفق به کسب عنوان "شرکت برتر در توسعه اقتصادی" به دلیل افزایش ۱۲ برابری درآمد سالانه شد.

"شرکت دانش اندیش رانا" که در حوزه تجهیزات پزشکی فعال است، موفق به کسب عنوان "هم افزای برتر" به دلیل عقد قرارداد همکاری با هفت شرکت عضو پارک به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد ریال شد.

"شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)" که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال است، موفق به کسب عنوان "برترین واحد فناور" در پارک فناوری پردیس شد.

برترین شرکت‌های مرکز رشد فناوری نخبگان و شعب پارک فناوری پردیس

"شرکت لیمو هوشمند پردیس" که در حوزه تجهیزات پزشکی فعال است، موفق به کسب عنوان "واحد برتر مرکز رشد فناوری نخبگان" به دلیل افزایش سه و نیم برابری درآمد در یک سال و ایجاد درآمد صادراتی شد.

"شرکت پردازش بنیان سلامت کارا" که در حوزه سلامت دیجیتال فعال است، کسب عنوان "شرکت برتر شعبه پارک فناوری پردیس" به دلیل افزایش ۱۰۰ برابری سرمایه شرکت، توسعه ۷۰ درصدی منابع انسانی و جذب ۱۷۲ مشتری جدید شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰:۰۶

شناسه خبر: 99010

مطالب مرتبط :
مهدی غفاری

افتتاح ۴ پروژه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در گلستان

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت: کارخانه نوآوری گرگان و گنبدکاووس، خانه خلاق گرگان در بافت تاریخی و مرکز نوآوری سلامت و فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی با حضور ستاری، معاون علمی رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

رونمایی از محصولات جدید پارک فناوری پردیس

در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس؛

از شش محصول نوآور تولید شده پارک فناوری پردیس در حوزه تجهیزات پزشکی، دارو و انرژی رونمایی شد

در نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس از لاینر حفره دندان لایت کیور، دستگاه کمک تنفسی بای پپ، ماده اولیه دارویی توفاسیتینیب سیترات و چند محصول دیگر رونمایی شد.

اختتامیه سومین طرح ملی توانمند سازی تیکاف برگزار شد

همزمان با هفته نکوداشت بیست سالگی پارک فناوری پردیس؛

اختتامیه سومین طرح ملی توانمند سازی تیکاف برگزار شد

رویداد حضوری اختتامیه سومین دوره از طرح تیکاف با حضور مخترعین و صاحبین طرح‌ها همزمان با هفته نکوداشت بیست سالگی پارک فناوری پردیس در محل پارک برگزار شد.

نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس؛

نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

نوزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار و از ۶ محصول تولید شده توسط شرکت‌های عضو رونمایی شد.

بهره‌برداری از چندین پروژه عمرانی در پارک فناوری پردیس آغاز شد

با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

بهره‌برداری از چندین پروژه عمرانی در پارک فناوری پردیس آغاز شد

آغاز عملیات عمرانی ۴ شرکت فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و بهره برداری از چندین پروژه توسعه عمرانی پارک فناوری پردیس با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، فرماندار و شهردار شهر جدید پردیس و رئیس پارک برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب