مسئول گروه جهادی شهید سید جاسم نوری مطرح کرد

ویزیت رایگان بیماران اهوازی توسط پزشکان متخصص/خدمت رسانی به مناطق محروم ادامه دارد

مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری گفت: بیماران ساکن در مناطق محروم اهواز توسط پزشکان متخصص به صورت رایگان ویزیت و درمان شدند.

سید یعقوب عبودی مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: در ابتدا حلول ماه مبارک ربیع الاول ماه ولادت فرخنده نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی (ص) را به همه جهانیان ویژه امت اسلام تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی در ادامه بخشی از اقدامات صورت گرفته توسط گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری را برشمرد و بیان کرد: به منظور خدمت رسانی به مردم با درمانگاه ولایت اهواز واقع در کوی پردیس توافق کردیم تا بیماران بی بضاعت مناطق کوی جمهوری اسلامی (آخر آسفالت) و کوی مشعلی را که نیاز به دکتر متخصص دارند را رایگان ویزیت و درمان کنند.

ارجاع 40 بیمار اهوازی به پزشکان متخصص

 مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری اضافه کرد: همچنین بر اساس توافقات صورت گرفته بنا شد که بیماران محروم ساکن در این دو منطقه اهواز که نیاز به عمل جراحی دارند نیز به صورت رایگان عمل شوند.

وی در همین ارتباط توضیح داد که پس از انجام توافق تا کنون بیش از 40 بیمار از مناطق کوی جمهوری اسلامی (آخر آسفالت) و کوی مشعلی اهواز برای ویزیت به درمانگاه ولایت ارجاع شدند تا خدمات درمانی را به صورت رایگان دریافت کنند.

عبودی یادآور شد: خوشبختانه بیماران معرفی شده به درمانگاه ولایت اهواز تا کنون نیاز به عمل جراحی نداشتند و پیگیر درمان خود هستند.

مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری عنوان کرد: بیمارانی که به درمانگاه ولایت اهواز معرفی شده اند بیشتر به پزشکان متخصص داخلی، متخصص قلب و عروق، متخصص مغز و اعصاب، متخصص زنان و زایمان، متخصص گوش، حلق و بینی و چشم پزشک مراجعه کرده اند و برخی نیز توسط متخصص تغذیه ویزیت شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری در حال شناسایی بیماران نیازمند دیگر ساکن در مناطق کوی جمهوری اسلامی (آخر آسفالت) و کوی مشعلی اهواز است تا بتواند با کمک درمانگاه ولایت کوی پردیس اهواز این افراد بیمار را به صورت رایگان درمان کند.

پرداخت کمک هزینه خرید دارو توسط گروه جهادی

عبودی به برخی دیگر از اقدامات صورت گرفته توسط گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری برای کمک به بیماران نیازمند ساکن در مناطق کوی جمهوری اسلامی (آخر آسفالت) و کوی مشعلی اهواز اشاره کرد و توضیحاتی را در این زمینه ارائه داد.

مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری در همین ارتباط خاطرنشان کرد: همچنین به تعدادی از بیماران هم ماهانه کمک هزینه خرید داروهایی که تحت پوشش بیمه ای نیستند پرداخت می شود.

وی در ادامه این بخش از سخنان خود گفت: خوشبختانه تا کنون توانسته ایم در گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری به 25 بیمار نیازمند کمک هزینه خرید دارو بپردازیم.

عبودی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: به همت گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری گوشت گرم و مرغ در بین خانوارهای نیازمند در شهر اهواز توزیع شد.

توزیع 400 بسته معیشتی در بین اقشار محروم

وی در همین ارتباط افزود: خوشبختانه توانستیم در روزهای گذشته 500 کیلوگرم گوشت گرم و مرغ را تهیه و به نیازمندان کوی جمهوری اسلامی (آخر آسفالت) و کوی مشعلی اهواز اهدا کنیم.

مسئول گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری اضافه کرد: همچنین 250 کیسه آرد نیز از سوی این گروه جهادی تهیه شد و در اختیار خانوارهای محروم در شهر اهواز قرار گرفت.

وی در ادامه عنوان کرد: همچنین در روزهای گذشته به همت دوستان جهادی، از سوی گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری 400 بسته معیشتی در بین اقشار محروم اهواز که تحت پوشش این گروه هستند توزیع شده است.

عبودی در پایان سخنان خود یادآور شد: در این بسته های معیشتی اقلام مورد نیاز روزانه خانوارهای محروم از سوی گروه جهادی شهید مدافع حرم سردار سید جاسم نوری تهیه شد و در اختیار آنها قرار گرفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۲:۰۴

شناسه خبر: 99013

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب