برگزاری دوره های آموزشی در شهر کوت عبدالله

دوره های آموزشی در رشته های گوناگون در شهر کوت عبدالله برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دوره های آموزشی در رشته های گوناگون در شهر کوت عبدالله برای علاقه مندان به این رشته ها برگزار می شود.

این دوره های آموزشی توسط فرهنگ سرای مهدیه در شهر کوت عبدالله برگزار می شود که اساتید مطرح و کارآزموده استانی تدریس آنها را بر عهده دارند.

قرآن، زبان انگلیسی و عربی از جمله دروه های آموزشی است که از سوی فرهنگ سرای مهدیه در شهر کوت عبدالله برگزار می شود.

همچنین دوره های آموزشی کامپیوتر و فن بیان و سخنوری از دیگر دوره های آموزشی است که از سوی فرهنگ سرای مهدیه در شهر کوت عبدالله برای برگزاری آنها برنامه ریزی شده است.

فرهنگ سرای مهدیه در شهر کوت عبدالله همچنین دوره های آموزشی برق ساختمان، آرایشگری آقایان، آرایشگری بانوان و خوشنویسی با خودکار را نیز برگزار می کند.

عکاسی و فیلمبرداری نیز از دیگر دوره های آموزشی است که در فرهنگ سرای مهدیه شهر کوت عبدالله برگزار می شود.

این دوره های با قیمت های مناسب برای علاقه مندان برگزار می شود که پس از طی موفقیت این دوره ها مدرک معتبر و بین المللی برای شرکت کنندگان صادر می شود.

علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی فرهنگ سرای مهدیه در شهر کوت عبدالله همه روزه صبح و عصر می توانند با شماره 06135555308 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳:۱۴

شناسه خبر: 99057

مطالب مرتبط :
۱

مهندس مهوش باقری عنوان کرد:

برگزاری دوره آموزشی نظام حل مسئله با حضور هسته های مسئله یاب پایگاه های علمی شهرستان کرمانشاه

فرمانده پایگاه علمی کوثرالمبین سپاه ناحیه کرمانشاه؛ از برگزاری کلاس علمی با موضوع "حل مسئله به روش علمی" با حضور هسته های مسئله یاب پایگاه های علمی خواهران در محل کانون شهدای تعلیم و تربیت بسیج خبرداد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب