نام نویسی ۲۱۰ دانشجوی خارجی در دانشگاه شهید چمران اهواز

مدیر دفتر همکاری ‌های علمی و بین‌ الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از نام نویسی ۲۱۰ دانشجوی خارجی برای تحصیل در این دانشگاه خبر داد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دکتر کریم لویمی ‌مطلق مدیر دفتر همکاری ‌های علمی و بین‌ الملل دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: نام‌ نویسی نهایی 210 دانشجوی خارجی برای تحصیل در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در مقاطع مختلف انجام‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه نام ‌نویسی این دانشجویان از اول مردادماه امسال آغاز شده است، گفت: برای پیشبرد هر چه بهتر این امر اقدامات اولیه از جمله تعیین ظرفیت‌ پذیرش دانشجو و دریافت مجوز از گروه ‌ها، تعیین ظرفیت‌ های دکتری و مصاحبه‌‌ ها صورت گرفته است.

مدیر دفتر روابط و امور بین ‌الملل دانشگاه شهید چمران اهواز، بیان کرد: از ابتدای مهر ماه امسال نیز ویزای ۲۱۰ دانشجوی نام ‌نویسی شده به سازمان امور دانشجویان ارسال‌ شده که با دریافت ویزای تمامی این دانشجویان موافقت شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، لویمی‌مطلق درباره‌ برگزاری کلاس‌های درس این دانشجویان نیز گفت: در سال تحصیلی گذشته توانستیم با ارائه‌ خدمات آموزشی برخط زمینه‌ تحصیل دانشجویان خارجی این دانشگاه را به نحو مطلوبی فراهم نماییم که امیدواریم این روند در سال تحصیلی جدید نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲:۴۷

شناسه خبر: 99059

مطالب مرتبط :
استخراج آب از هوا

استخراج آب از هوا

یک محقق۸۲ ساله ماشینی ساخته است که با استفاده از یک فناوری که از الکتریسیته برای متراکم کردن بخار آب از هوا استفاده می‌کند، آب را از هوا استخراج می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب