گفتگو اختصاصی؛

فعالیت ۳۲ گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی در خراسان شمالی/۴۹ زندانی آزاد شدند

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت جوادالائمه(ع)، از خدمات‌رسانی جهادی ۲ میلیارد ریالی این سازمان طی ۶ ماهه اول سال‌جاری خبر داد و گفت: در این مدت ۳۲ گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی به استعداد ۶۴ نفر با ۸۷ ساعت فعالیت به ارائه خدمات پرداختند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، محمد خدابخش  در گفتگو اختصاصی  با خبرنگار ما  اظهار کرد: در ادامه برنامه‌های خدمات‌رسانی جهادی به مردم به ویژه اقشار آسیب‌پذیر جامعه اقدامات عمومی و تخصصی سازمان بسیج حقوقدانان کما فی سابق در سال جاری استمرار داشته است.


وی ادامه داد: طی۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ تعداد ۳۲ گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی به استعداد ۶۴نفر با ۸۷ ساعت فعالیت به ارائه خدمات پرداختند و در این مدت هزار و ۱۵۰ فقره مشاوره حقوقی، ۸۰ فقره وکالت رایگان به آحاد مردم  صورت گرفته است.

 

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت جوادلائمه(ع) در ادامه با بیان اینکه تعداد ۲۰ مورد صلح و سازش نیز توسط کارشناسان بسیجی صورت گرفته اظهار داشت: توزیع ۲۰ عدد کارت هدیه بین افراد نیازمند، توزیع ۵۰۰ جلد کتاب در مناطق حاشیه‌نشین شهر بجنورد، توزیع ۲۳۰ بسته معیشتی بین آسیب‌دیدگان از کرونا و  نیازمندان و همچنین توزیع ۴۰۰ بسته بهداشتی از دیگر اقدامات سازمان بسیج حقوقدانان استان  خراسان شمالی در 6 ماهه اول سال‌جاری بوده است.


وی یکی از خدمات برجسته حقوقدانان بسیجی به صورت جهادی کمک به زندانیان است، افزود: با برگزاری جلسات کمیته آزاد سازی زندانیان با اولویت جرائم غیر عمد بتوانیم تعدادی  از زندانیان را ازاد کنیم نیز خدمات‌رسانی پزشکی با همکاری سپاه استان صورت گرفته است که خدمات جهادی ما در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم و به ویژه اقشار آسیب‌پذیر و افراد معسر ادامه دارد و مفتخریم که در سال ۱۳۹۹ قریب به ۵ میلیارد ریال و در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ قریب به ۲ میلیارد ریال تاکنون در زمینه‌های مذکور خدمات‌رسانی داشتیم و این راه را در حد توان خویش با رویکرد جهادی ادامه خواهیم داد.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 99086

مطالب مرتبط :
V

کم خوابی و بی نظمی در کار و زندگی باعث ایجاد استرس می شود

کارشناس سلامت روان معاونت بهداشتی خراسان شمالی با اشاره به این که افرادی که زمان خود را به شیوه موثری مدیریت می کنند کمتر درگیر عجله می شوند و آرامش بیشتری دارند، گفت: کم خوابی و بی نظمی در کار و زندگی باعث ایجاد استرس می شود.

پروانه زرین بهترین فیلم داستانی بلند به

پروانه زرین بهترین فیلم داستانی بلند به "راز قلعه" تعلق گرفت/رناسیان، سینمای کودک نباید به این جشنواره‌ محدود شود

فیلم "راز قلعه" به کارگردانی کریم رناسیان در بخش آثار برگزیده بخش ملی سی و چهارمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان موفق به دریافت پروانه زرین بهترین فیلم داستانی بلند شد، کارگردان این فیلم گفت: سینمای کودک نباید به این جشنواره‌ محدود شود.

در اولویت‌دهی به پروژه‌های زیرساختی حمل‌ونقل، خروجی مطالعات جامع حمل‌ونقل کشور مبنا قرار گیرد

درخواست مجری پروژه طراحی شبکه ریلی کشور از ریاست محترم جمهور؛

در اولویت‌دهی به پروژه‌های زیرساختی حمل‌ونقل، خروجی مطالعات جامع حمل‌ونقل کشور مبنا قرار گیرد

مجری پروژه طراحی شبکه ریلی کشور در افق بیست ساله آتی در نامه‌ای از باب نقد مشفقانه و خیرخواهانه، خطاب به ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران می‌نویسد: در اولویت‌دهی به پروژه‌های زیرساختی حمل‌ونقل، خروجی مطالعات جامع حمل‌ونقل کشور مبنا قرار گیرد و رویکرد اقتصاد شبکه‌ای بر نگاه محلی و استانی، غالب باشد.

دانشمندان هشدار می‌دهند: ضد آفتاب حاوی اکسید روی پس از ۲ ساعت سمی می‌شود

دانشمندان هشدار دادند:

کرم های ضد آفتاب حاوی اکسید روی پس از ۲ ساعت سمی می‌شود

دانشمندان دانشگاه ایالتی اورگان بر طبق یک مطالعه هشدار دادند: ضد آفتاب حاوی اکسید روی، یک ماده رایج، اثر بخشی خود را از دست می‌دهد و پس از دو ساعت قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش سمی می‌شود.

مصرف میوه و سبزیجات می تواند به زندگی طولانی تر منجر شود

کدام بهتر است؟ میوه تازه؛ خشک شده؛ یخ زده؛

اگرچه توصیه‌های فراوانی در خصوص مصرف میوه‌ها وجود دارد؛ اما شاید برخی در خصوص شکل مصرف آن پرسش‌هایی داشته باشند.

بعد معرفتی توحیدی و ولایی «آیت الله حسن زاده آملی (ره)» سرآمد همه فنون ایشان است

آیت الله سیدعلی حسینی آملی گفت:

بعد معرفتی توحیدی و ولایی «حکیم ذوالفنون، آیت الله حسن زاده آملی (ره)» سرآمد همه فنون ایشان است

آیت الله سیدعلی حسینی آملی در بزرگداشت حکیم ذوالفنون، عالم ربانی و سالک توحیدی آیت الله حسن زاده آملی (ره) که به صورت محازی برگزار شد، گفت: بعد معرفتی توحیدی و ولایی «آیت الله حسن زاده آملی (ره)» سرآمد همه فنون ایشان است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب