مخترع و تولید کننده یخچال بدون برق مطرح کرد:

سازمان بسیج علمی مهمترین حامی تولید یخچال بدون برق در مازندران

مخترع و تولید کننده یخچال بدون برق، گفت: سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران با حمایت مادی و معنوی زمینه سازی تولید یخچال بدون برق در مازندران را فراهم کرد.

دانیال دانشور در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری مازندران با اشاره به قابلیت‌های ساخته شده در یخچالی که 48 ساعت بدون برق می‌تواند کار کند، اظهار کرد: با تولید این یخچال موفق به دریافت نشان استاندارد بین المللی و خاورمیانه شدیم.

وی با اعلام اینکه ایران جز 6 کشور دارنده تکنولوژی یخچال نگهداری واکسن شده است، گفت: بر اساس نیازی که در شبکه بهداشت درمان وجود داشت نسبت به ساخت این یخچال اقدام کردیم.

مخترع و تولید کننده یخچال بدون برق، خاطر نشان کرد: با شیوع کرونا و تولید واکسن احساس نیاز به این نوع یخچال افزایش پیدا کرده است و پس از طی مراحل قانون اقدامات لازم برای تولید این محصول در دستور کار قرار گرفته است.

مخترع و تولید کننده یخچال بدون برق در مازندران با اعلام اینکه ظرفیت تولید ما برای نمونه‌های که 48 ساعت بدون برق می‌توانند کار کنند، حدود دو هزار دستگاه در سال است، افزود: نمونه‌های که 20 ساعت بدون برق می‌توانند کار کنند حدود 600 دستگاه در سال است.

دانشور خاطر نشان کرد: یخچال نگهداری واکسن با حمایت مالی و معنوی سازمان بسیج علمی و فناوری سپاه کربلای مازندران ساخته شده است.

وی اضافه کرد: معاونت پژوهشی و معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران مسئولیت نظارت فنی این دستگاه را برعهده داشتند.

مخترع و تولید کننده یخچال بدون برق، با اعلام اینکه به دلیل تکنولوژی بسیار مناسب گرید دانش بنیان دریافت کرده است، افزود: در سال 99 جز فناوری برتر استان مازندران شناخته شده است.

وی با اعلام اینکه در صورت حمایت از تولید کننده می توانیم همه کشور را به یخچال‌های نگهداری واکسن استاندارد تجهیز کنیم، افزود: این ظرفیت در مجموعه تولیدی ما وجود دارد به شرطی که مورد حمایت قرار بگیرم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران یکی از کارکردهای سازمان بسیج علمی وپژوهشی حمایت از نخبگان است که در زمینه تامین نیازمندی‌های داخلی فعال هستند.

شناسایی و هدایت نخبگان و بررسی نیازمندی‌های کشور یکی از کارکردهای است که درسازمان بسیج علمی و پژوهشی در سراسر کشور انجام می‌شود.

با توجه به بروکراسی سنگین اداری حاکم بر مجموعه نخبگانی سازمان بسیج علمی با حمایت های مادی و معنوی تلاش کرد که بسیاری از بروکراسی‌های اداری را حذف کند به همین دلیل حجم استقبال از فعالیت در مجموعه سازمان بسیج علمی و پژوهشی در حال افزایش است.

پرداخت کمک هزینه‌ها تولید دستگاه و حمایت برای ثبت اختراع و بستر سازی برای تولید در مراکز رشد و همچنین رایزنی برای فروش محصولات از جمله اقداماتی است که در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران به خوبی انجام می‌شود.

ایجاد مراکز رشد و تجیهز آن و از همه مهمتر قرار دادن امکانات آزمایشگاهی در اختیار نخبگان از جمله اقداماتی است که در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازنداران انجام شده است.

6 مرکز رشد در استان مازندران فعالیت می‌کند که همه مراکز رشد استان مازندران امکانات آزمایشگاهی و تجهیزاتی مناسبی دارند،ایجاد پایگاه‌های علمی در 22 شهرستان استان از دیگر اقداماتی است که در دستور کار سازمان بسیج علمی و پژوهشی قرار دارد.

برنامه ریزی برای شناسایی نخبگان دانش آموزی از دیگر اقداماتی است که در سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران از دیگر اقداماتی است که در برنامه کاری قرار دارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 99092

مطالب مرتبط :
کرونا

آیا پایان کرونا نزدیک است ؟

کاهش میزان بستری و مرگ و میر COVID-۱۹ با قرص ضد ویروسی جدید

تلاش برای یافتن یک درمان آسان و زودهنگام COVID-۱۹ ممکن است بالاخره به پایان رسیده باشد.

همایش علمی بسیج و مکتب شهید سلیمانی استان بوشهر برگزار شد

با حضور سردار نقدی:

همایش یگان شهید سلیمانی در مازندران برگزار می‌شود

همایش یگان شهید سلیمانی با حضور سردار نقدی در مازندران برگزار می‌شود.

بدون ماسک

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

برافراشته شدن تابلو روز شمار مرگ کرونا در کشور

نتایج تزریق واکسن کرونا و کاهش تعداد بستری‌ شوندگان و فوتی‌‌‌ها نشانه خوبی برای برافراشته شدن تابلو روز شمار مرگ کرونا در کشور است.

ss

تولید یخچالی که ۴۸ ساعت بدون برق کار می‌کند

بخچال نگهداری واکسن کرونا در مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج و سپاه کربلای مازندران رونمایی شد.

موذن

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

ورود بسیج علمی برای ساخت محصولات ضروری کشور/پایان نامه‌های کاربردی دانشجویان مورد حمایت قرار می‌گیرد

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران با اشاره به ورود بسیج علمی برای ساخت محصولات ضرور و مورد نیاز کشور، گفت: پایان نامه‌های دانشجویی که نیازهای کشور را رفع کند مورد حمایت قرار می‌گیرد.

دانشور

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می‌دهد

یخچال واکسن تولید داخل در نمایشگاه جهادگران رونمایی می‌شود/ رایزنی برای صادرات یخچال واکسن ایرانی با اقلیم کردستان عراق

نخبه مازندرانی تولید کننده یخچال واکسن از رایزنی برای صادرات این محصول به اقلیم کردستان عراق خبر داد و گفت: با همکاری بسیج علمی و پژوهشی مازندران این محصول در نمایشگاه جهادگرانی علمی کشور هم در معرض دید قرار می‌گیرد.

خبرگزاری علم و فناوری

برگی زرین دیگر از خدمات بسیج علمی به کشور در مازندران

یخچال کیت دارو با قابلیت استانداردهای بهداشت جهانی در مازندران ساخته شد

نخبه مازندرانی با حمایت‌های بسیج علمی مازندران موفق به ساخت یخچال کیت دارو با قابلیت‌ استاندارهای بهداشت جهانی شده و برگ زرینی دیگری از دستاوردهای بسیج علمی در مازندران را رقم زد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب