برگزاری کارگاه آموزش داستان ‌نویسی در حوزه‌ طنز

واحد آفرینش ‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، کارگاه آموزش داستان ‌نویسی در حوزه‌ طنز را با حضور احمد عربلو، نویسنده و طنزپرداز کشور به ‌صورت مجازی برگزار می‌ کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، به همت واحد آفرینش ‌های ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان، کارگاه مجازی آموزش داستان‌ نویسی، توسط احمد عربلو، نویسنده و طنزپرداز کشور با موضوع «چگونه داستان طنز بنویسم؟» به ‌عنوان پیش ‌نیاز حضور نوجوانان خوزستانی در «دومین مهرواره سراسری داستان آفرینش» و ارتقاء مهارت داستان‌نویسی آنان، روز سه‌ شنبه ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶ الی ۱۸، در فضای مجازی برگزار خواهد شد.

این کارگاه آخرین جلسه از سلسله جلساتی است که تحت عنوان کارگاه‌ های پیش‌ نیاز «دومین مهرواره سراسری داستان آفرینش» توسط اساتید کشوری در کانون خوزستان برگزار شد.

بر اساس اعلام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، پیش از این کارگاه‌ های آشنایی با داستان کوتاه، سوژه‌ یابی و شخصیت‌ پردازی و طرح و توصیف در داستان، توسط اساتیدی چون علی خانمرادی از ایلام، فردین کوراوند از خوزستان و زهرا غلامی از استان مرکزی برگزار شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۴:۱۹

شناسه خبر: 99207

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب