در راستای پویش تهران دوباره جان می‌گیرد؛

شتاب واکسیناسیون با استقرار اتوبوس سیار زندگی

اتوبوس سیار واکسیناسیون به منظور تسریع در امر تزریق واکسن کرونا به شهروندان در خیابان انقلاب منطقه ۱۹ مستقر شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ علی توکلی شهردار و رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه واکسیناسیون عمومی شهروندان را امری ضروری برای گذر ایمن از پاندمی دانست و اظهار کرد: در همین راستا گام دیگری در راستای اجرای پویش تهران دوباره جان می‌گیرد با استقرار اتوبوس سیار واکسیناسیون در خیابان انقلاب که به دلیل مجاورت با بازار بزرگ احسانی معبری پرتردد محسوب می شود، برداشته شد.

به گفته توکلی این پویش با آغاز به کار مرکز واکسیناسیون خودرویی آیت اله سعیدی که مجهز به دو گیت و دو کانتر برای تزریق واکسن است، کلید خورد.

شهردار منطقه ادامه داد: علاوه بر فعالیت مراکز بهداشت جنوب تهران در تزریق واکسن به شهروندان و پایگاه های واکسیناسیون بوستان بزرگ ولایت در دو بخش خودرویی و عادی، سایت ورزشگاه شهید کافی نیز به تازگی آغاز به کارکرده و با تجهیز به ۵ ایستگاه، از ظرفیت واکسیناسیون روزانه ۶۰۰ نفر برخوردار است.

این مسئول با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون سیار شهروندان با مراجعه به درب منازل سالمندان، افراد دارای معلولیت و خانواده معظم شهدا اعلام کرد: در فرایند واکسیناسیون شهروندان، نگاه ویژه ای نیز به اقشار آسیب پذیر و محروم شده و در همین راستا تاکنون این طرح در روستاهای نواحی ۴ و ۵، کوره های آجرپزی، اسکان کارگری و مددسرا اجرا شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 99302

مطالب مرتبط :
چرا واکسن ایرانی فخرا وارد چرخه واکسیناسیون نشد؟

چرا واکسن ایرانی فخرا وارد چرخه واکسیناسیون نشد؟

مدیر پروژه واکسن کرونای فخرا با بیان اینکه ایمنی زایی واکسن فخرا ۹۴ درصد است، گفت: وزارت بهداشت قول خرید ۱.۵ میلیون واکسن را داد اما به این قول عمل نکرده و ما دربلاتکلیفی قرار داریم.

برگزاری طرح خانه به خانه برای واکسیناسیون جمعیت  ۵۴ روستا در قهستان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان خبر داد

برگزاری طرح خانه به خانه برای واکسیناسیون جمعیت ۵۴ روستا در قهستان

​فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: طرح شهید سلیمانی به صورت خانه به خانه برای واکسیناسیون جمعیت ۵۴ روستای بخش قهستان این شهرستان در حال برگزاری است.

تزریق دُز سوم واکسن به ۱۹۸۱ نفر از افراد بالای ۶۰ سال در شمیرانات

فرماندار شمیرانات خبر داد؛

تزریق دُز سوم واکسن به ۱۹۸۱ نفر از افراد بالای ۶۰ سال در شمیرانات

فرماندار شمیرانات از تزریق دُز سوم واکسن کرونا به ۱۹۸۱ نفر از افراد بالای ۶۰ سال در این شهرستان خبر داد.

واکسن کرونا باید سالی دوبار تزریق شود

عضو کمیته ملی مبارزه با کرونا:

واکسن کرونا باید سالی دوبار تزریق شود

عضو کمیته ملی مبارزه با کرونا با علام این خبر گفت: جمعیت هدف کشور باید سالی دوبار واکسینه شوند در این راستا باید از تولید داخلی واکسن کرونا با قدرت بیشتری حمایت کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب