بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) برگزار می کند

فراخوان برگزاری بزرگترین رویداد ایده شودر شهرستانهای طبس،قاین، نهبندان و فردوس

​بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی، بزرگترین رویداد ایده شودر شهرستانهای طبس،قاین، نهبندان و فردوس را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی" بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی برگزار می کند.

 بزرگترین رویداد ایده شودر شهرستانهای طبس،قاین، نهبندان و فردوس برگزار می شود.

علاقمندان، دانش آموزان، دانشجویان، مخترعین و افراد صاحب ایده می توانند برای شرکت در این رویداد علمی به آدرس زیر به نشانی elmi.khorasanjo@gmail.com  مراجعه نمایند.

گفتنی است: مشخصات شخص ارائه دهنده، عنوان ایده، بیان مسئله ضرورت انجام اجرای ایده،ایده ها یا کسب وکارهای مشابه را نام ببرید، نوآوری ایده  و خلاصه روش های اجرایی از مشخصات فرم ثبت نام برای این رویداد می باشد.

توجه: ثبت ایده در دبیرخانه همایش هفته پژوهش:(ايده ارائه شده به نام شخص ارائه دهنده، در دبیرخانه ثبت و براي ارائه به رويداد ايده شو اعلام مي گردد(.

 

زمان انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶:۰۰

شناسه خبر: 99485

مطالب مرتبط :
دانشگاه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:

رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی از آموزش‌محور به سمت مهارت‌محور تغییر پیدا کرد

ابراهیم رحیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس نیازسنجی‌های انجام‌شده در سال‌های آینده، کشور به تکنسین‌های بیشتری نیاز دارد، به‌همین دلیل رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی از آموزش‌محور به سمت مهارت‌محور و کاربردی تغییر پیدا کرده است.

​فراخوان جذب نیروی امریه پژوهش یار توسط دانشگاه بیرجند

دانشگاه بیرجنددر اطلاعیه ای اعلام کرد

​فراخوان جذب نیروی امریه پژوهش یار توسط دانشگاه بیرجند

دانشگاه بیرجند درفراخوانی جذب نیروی امریه پژوهش یار برای به کارگیری در بخش‌های پژوهشی و آزمایشگاهی این دانشگاه را منتشر کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب