برگزاری سومین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج ‌در خوزستان

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان خوزستان از برگزاری سومین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج همزمان با سراسر کشور در خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، یونس سلیمانی مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان خوزستان اظهار کرد: سومین رویداد سراسری بسیج در حوزه تولید محتوای دیجیتال در استان خوزستان نیز همانند استان های دیگر با حضور فعالان فضای مجازی، نخبگان و افرادی که در این حوزه تخصص دارند، برگزار می شود.

وی ادر ادامه بیان کرد: با تکیه بر توانمندی ‌های بسیجیان استان خوزستان در سه محور پویانمایی، بازی های ویژه تلفن همراه و نرم افزارهای تلفن همراه از روز 12 تا 14 آبان ماه همزمان در سراسر استان اقدام به تولید محتوا می کنند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان خوزستان گفت: ثبت نام این رویداد از 4 آبان آغاز شده و تا 10 آبان‌ماه پایان می‌یابد،

وی تصریح کرد: علاقه مندان با مراجعه به سایت متمرکز http://event.bsjmajazi.ir  در این رویداد ثبت نام می کنند.

سلیمانی اضافه کرد: گروه ‌های علاقمند شرکت در این رویداد، چه در سطح بسیج و چه در سطح مراکز علمی در حوزه‌ های نرم افزارهای تلفن همراه، بازی‌ های تلفن همراه و پویانمایی و انیمیشن با هم به رقابت می ‌پردازند.

بنابر اعلام سپاه خوزستان، وی بیان کرد: روال این رویداد 48 ساعته و شیوه عملکرد آن ماراتون محور است و موضوعات در روز افتتاحیه به صورت یکباره به گروه‌ها اعلام خواهد شد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان خوزستان درباره جوایز تیم‌های برگزیده خاطرنشان کرد: همچنین تیم اول و دوم را در 3 حوزه پویا نمایی، موشن گرافی و نرم افزارهای تلفن همراه علاوه بر اینکه در استان تشویق نقدی می شوند تیم اول هر حوزه برای شرکت در مسابقات کشوری معرفی خواهد شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴:۴۵

شناسه خبر: 99578

مطالب مرتبط :
سردار مسلمی

برگزاری رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج مازندران

سومین رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج مازندران امروز به اتمام می‌رسد

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب