افتتاح نمایشگاه پیشرفت‌های صنعت هسته‌ای کشور به مناسبت روز ملی استکبارستیزی

نمایشگاه "در راه پیشرفت" ظهر امروز با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در مرکز شهید فخری‌زاده مجتمع ۱۳ آبان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به مناسبت روز ملی استکبارستیزی نمایشگاه "در راه پیشرفت" ظهر امروز با حضور سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و جمعی از نمایندگان مجلس در مرکز رویداد شهید فخری‌زاده مجتمع ۱۳ آبان سازمان بسیج دانشجویی افتتاح شد.

در این نمایشگاه پیشرفت‌های صنعت هسته‌ای کشور به همت سازمان بسیج دانشجویی و با همکاری سازمان انرژی اتمی مورد بازدید عموم قرار گرفته است.

علاقمندان می‌توانند تا ۱۹ آبان ماه برای بازدید از نمایشگاه در راه پیشرفت از ساعت ۱۰ تا ۱۸ به لانه جاسوسی سابق آمریکا ( مجتمع ۱۳ آبان) مراجعه کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱:۲۳

شناسه خبر: 99657

مطالب مرتبط :
مهدی غفاری

افتتاح ۴ پروژه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در گلستان

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان گفت: کارخانه نوآوری گرگان و گنبدکاووس، خانه خلاق گرگان در بافت تاریخی و مرکز نوآوری سلامت و فرهنگ دانشگاه علوم پزشکی با حضور ستاری، معاون علمی رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

ارتباط صنعت و دانشگاه

گزارش//

لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاههای کهگیلویه و بویراحمد/ ۶ استاد دانشگاه یاسوج در میان پراستنادهای جهان

یکی از راهکارهای مهم برای کمک به توسعه همه جانبه کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف و رونق تولید و ایجاد اشتغال در آن استفاده از ظرفیت دانشگاهها و ایجاد ارتباط هر چه بیشتر بین صنعت و دانشگاه در این استان است.

تصوير

نشست صميمي جمعي از فرماندهان واحدهاي مقاومت بسيج دانش آموزي همزمان با چهارمين روز از هفته بسيج دانش آموزي به روايت تصوير

نشست صميمي جمعي از فرماندهان واحدهاي مقاومت بسيج دانش آموزش ، مربيان دفاعي، انجمن اسلامي و نخبگان با فرماندار ، امام جمعه، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج و مدير آموزش و پرورش در سالن جلسات فرمانداري زرنديه برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب