بازدید معاون رئیس جمهور از شهرک صنعتی اهواز

معاون اقتصادی رئیس جمهور از شهرک صنعتی شماره دو اهواز بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دکتر محسن رضایی میرقائد معاون اقتصادی رئیس جمهور که به استان خوزستان سفر کرده است برنامه های گوناگونی داشت.

یکی از برنامه های سفر معاون اقتصادی رئیس جمهور به استان خوزستان بازدید از شهرک صنعتی شماره دو اهواز بود.

در این بازدید که سردار میرعیدالرضا مرادحاجتی مدیکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس حضور داشت دکتر محسن رضایی میرقائد به بازدید از بخش های مختلف شهرک صنعتی شماره دو اهواز پرداخت.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با حضور در واحدهای مختلف شهرک صنعتی شماره دو اهواز از نزدیک در جریان فعالیت های این واحدها قرار گرفت.

همچنین دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان نیز دکتر محسن رضایی میرقائد معاون اقتصادی رئیس جمهور را در این بازدید همراهی می کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶:۱۰

شناسه خبر: 99685

مطالب مرتبط :
۱۲

معاون اقتصادی رئیس جمهور در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان:

ایران اسلامی آماده یک جهش بزرگ اقتصادی است /وظیفه داریم این بخش را حمایت و تقویت کنیم

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت:نگاه ما به کارآفرینان بخش خصوصی همچون رزمندگان دفاع مقدس است که می خواهند ایران را از جنگ اقتصادی سربلند بیرون بیاورند .

۱

پیام تبریک معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پی انتصاب دکتر محسن رضایی به سمت معاون اقتصادی رئیس جمهور

دکتر بابلی، معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و دکتر پیمان لطیفی، رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه در پیامی، انتصاب دکتر محسن رضایی به سمت معاون اقتصادی رئیس جمهور را تبریک گفتند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب