مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)خبرداد

برگزاری ۴ پیش رویداد ایده شودر۴شهرستان / حضور منتخبین طرح های فناورانه در جشنواره علم و فناوری استان

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع)گفت: چهار پیش رویدادایده شو در شهرستانهای طبس،قائن، بیرجند و فردوس در حال برگزاری است، گفت: هدف از برگزاری این پیش رویدادها حضور علاقمندان، مخترعین،کارمندان، نخبگان علمی، دانشجویان و دانش آموزانی که طرح و ایده های نو براساس مشکلات استان دارند، است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی" علی فرخنده" مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) در گفتگو با خبرنگاراین خبرگزاری اظهارداشت: به مناسبت هفته پژوهش جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان خراسان جنوبی با موضوعات آب، محصولات استراتژیک و گیاهان دارویی، معدن، اقتصاد مرز،صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهدشد.

وی ادامه داد: طرح های فناورانه و مسائل پژوهشی که درسراسر استان با موضوع مرتبط با مشکلات استان باشد طی فراخوانی به جشنواری دعوت می شوند.

فرخنده با اشاره به برگزاری 4پیش رویداد در شهرستانهای طبس، بیرجند، قائن و فردوس، گفت: ین پیش رویداد ها در آستانه هفته بسیج طراحی شده است.

اولین پیش رویداد ایده شودر طبس

وی یادآورشد: اولین پیش رویداد در تاریخ 12 و 13 آبان ماه به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس با مشارکت دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی این شهرستان برگزارشد.

فرخنده افزود: هدف از برگزاری این پیش رویدادها ؛ فراخوانی است، که برای حضور علاقمندان، مخترعین، نخبگان علمی، دانشجویان و دانش آموزان داده می شود وشهرستانها نیز ازجشنواره جهادگران علم و فناوری استان اطلاع پیدا کنند.

مسئول بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه این پیش رویداد ها با حضور مربی ومخترع استانی به مدت دو روز، برگزار می شود، گفت: در این پیش رویداد  دانشجویان، علاقمندان،کارمندان، دانش آموزان ، مخترعین و مبتکرین حضور دارند.

برگزار کارگاه توانمندسازی، خلاقیت و نوآوری

وی با اشاره به اینکه در روز اول آن کارگاه توانمند سازی، خلاقیت، نو آوری برگزار می شود، گفت: سپس افراد در کارگاه ها به صورت عملیاتی و در غالب تیم واستارتاپی با یکدیگر همکاری می کنند.

فرخنده ادامه داد: در روز دوم واختتامیه این پیش رویداد افراد در غالب تیم های مشخص در راستای موضوعات آب، محصولات استراتژیک و گیاهان دارویی، معدن، اقتصاد مرز،صنایع دستی و گردشگری استان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

وی با بیان اینکه با حضور داوران طرح ها و ایده ها مورد داوری و طرح های برتر انتخاب می شودند، گفت: این طرح ها و ایده ها مورد با حضور مسئولان شهرستانی مورد تجلیل قرار می گیرند.

شرکت منتخبین پیش رویداد ایده شو در جشنواره استانی

فرخنده بیان داشت: در فراخوان جشنواره استانی افراد منتخب هر شهرستان با دیگر شهرستانهای استان به رقابت می پردازند وایده های نو وخوبی که در دبیرخانه جشنواره حائز رتبه برتر شوند  در جشنواره پایانی نیز تجلیل خواهند شد.

وی ادامه داد:طرح های برتر درهمایش بیانیه گام دوم انقلاب که به صورت ملی و در بهمن ماه برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

انتهی پیام/ 

 

زمان انتشار: شنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱:۵۰

شناسه خبر: 99724

مطالب مرتبط :
بسیج علمی آماده پشتیبانی از طرح های فناورانه است

بسیج علمی آماده پشتیبانی از طرح های فناورانه است

کار گروه مکانیک خودرو با حضور نخبگان این عرصه با هدف ارتقا صنعت خودرو و عیب یابی ماشین در سازمان علمی پژوهشی و فناوری سپاه امام صادق علیه برگزار شد.

انتصاب فرماندار اصفهان و معاونان جدید استاندار اصفهان

طی احکامی از سوی استاندار؛

انتصاب فرماندار اصفهان و معاونان جدید استاندار

سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در احکامی محمدعلی احمدی را به عنوان سرپرست فرمانداری اصفهان، مهران زینلیان به عنوان سرپرست معاونت عمرانی استاندار و مصطفی خضری به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار منصوب کرد.

آیین اختتامیه پیش رویداد ایده شو در طبس / ۳تیم به جشنواره استانی راه یافتند

گزارش تصویری

آیین اختتامیه پیش رویداد ایده شو در طبس / ۳تیم به جشنواره استانی راه یافتند

آیین اختتامیه پیش رویداد ایده شو با حضور ۱۳ تیم ۳نفره برگزار که از این تعداد ۳ تیم به جشنواره استانی راه پیدا کردند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب