به همت معاون علمی حوزه ۳۲۷؛

میز مشاوره تحصیلی تشکیل شد

به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۳۲۷ ناحیه مالک اشتر میز هدایت تحصیلی جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی برای دانش آموزان در فضای باز تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۳۲۷ حضرت طاهره (س) ناحیه مالک اشتر میز مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان برگزار و مشاورین مجرب پاسخگوی مسائل و مشکلات دانش آموزان شدند.

هدایت تحصیلی و جهت دهی مناسب به دانش آموزان به منظور تعیین رشته تحصیلی بر اساس استعداد، توانایی، علاقه و مهمتر از آن متناسب با نیاز و شرایط جامعه ‌باشد‌ چرا که با توجه به شرایط کنونی جامعه و آمار افراد تحصیل کرده در برخی رشته ها بدون در نظر گرفتن نیاز جامعه و مهارت آموزی، گواه مناسبی است که نیاز سنجی در رشته های مختلف تحصیلی و مهارتی می‌تواند مشکلات بیکاری بسیاری از جوانان را در آینده حل کند‌.

فرایند هدایت تحصیلی دانش آموزان باید به گونه ای باشد تا در آینده با انتخاب درست رشته دانشگاهی و اشتغال با مشکل روبرو نشوند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳:۴۷

شناسه خبر: 99772

مطالب مرتبط :
کارگاه مهارت های کسب و کار برگزار شد

به همت معاون علمی حوزه ۳۲۲ ناحیه مالک اشتر؛

کارگاه مهارت های کسب و کار برگزار شد

با توجه به اهمیت و کیفیت  آماده سازی  شغلی به منظور ایجاد اشتغال های پایدار برای جامعه هدف کارگاه مهارت های کسب و کار در سرای محله مظاهری برگزار شد.

انسان به‌ عنوان مهمترین نقش‌آفرین عرصه مدیریت و کسب‌ و کار همواره نیازمند توسعه فردی است

در همایش شناخت مدل های شخصیتی و برنامه توسعه فردی مطرح شد؛

انسان به‌ عنوان مهمترین نقش‌آفرین عرصه مدیریت و کسب‌ و کار همواره نیازمند توسعه فردی است

افراد برای معنا بخشیدن به زندگی فردی خود و نیز برای عملکرد مؤثر و کارا در زندگی حرفه‌ای خویش، نیازمند توسعه فردی و افزایش مهارت‌ها و ظرفیت‌های روحی، روانی و عملکردی خویشتن هستند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب