به همت معاون علمی حوزه ۳۲۲ ناحیه مالک اشتر؛

کارگاه مهارت های کسب و کار برگزار شد

با توجه به اهمیت و کیفیت  آماده سازی  شغلی به منظور ایجاد اشتغال های پایدار برای جامعه هدف کارگاه مهارت های کسب و کار در سرای محله مظاهری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۳۲۲ حضرت طاهره (س) ناحیه مالک اشتر و با توجه به اهمیت و کیفیت  آماده سازی  شغلی به منظور ایجاد اشتغال های پایدار برای جامعه هدف کارگاه مهارت های کسب و کار با حضور صدیق مدرس و کارشناس کارآفرینی در سرای محله مظاهری برگزار شد.

کسب و کارها، موتور پیشران رشد اقتصاد جهانی هستند و بسیاری از تغییرات و تحولات دنیای پیرامون به دلیل فعالیت‌های آنها است.

کارآفرینان و افرادی که تصمیم دارند در صنایع مختلف مشغول به کار شوند، نیاز جدی به کسب دانش درباره کسب و کار دارند.

با گسترش سرعت تغییرات و نوآوری‌ها، متخصصین و محققین حوزه کسب و کار، توصیه دارند همه با نگاهی کارآفرینانه، به شغل‌شان نگاه کنند که این امر کمک می‌کند تا با دانش، تعهد، انگیزش و علاقه بیشتری به فعالیت بپردازند و در نهایت منجر به موفقیت کسب و کار ‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷:۳۲

شناسه خبر: 99773

مطالب مرتبط :
مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر:

مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

میز مشاوره تحصیلی تشکیل شد

به همت معاون علمی حوزه ۳۲۷؛

میز مشاوره تحصیلی تشکیل شد

به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۳۲۷ ناحیه مالک اشتر میز هدایت تحصیلی جهت راهنمایی و مشاوره تخصصی برای دانش آموزان در فضای باز تشکیل شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب