بازدید معاون مدیر کل استان و سرپرست اداره حفاظت محیط زیست تهران از موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست تهران بیان کرد: با توجه به خدمات علمی و آموزشی این موزه در زمینه علوم طبیعی و ارتقای سطح آگاهی مردم، این ذخایر ارزشمند را در تعاملات با گروه های تحقیقاتی و انجمن های مردم نهاد محیط زیستی معرفی خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ دکتر علی روشنی معاون مدیر کل استان و سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران به همراه جمعی از کارشناسان  از موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار بازید کرد. 

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تهران در این بازدید بیان کرد: با توجه به خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی این مجموعه در زمینه علوم طبیعی، حیات وحش، ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ زیست محیطی مردم تلاش خواهیم کرد تا این ذخایر ارزشمند را هر چه بیشتر در تعاملات با گروه های تحقیقاتی و انجمن های مردم نهاد محیط زیستی معرفی کنیم.

دکتر روشنی ضمن ابراز رضایت و خرسندی از اقدامات انجام شده در خصوص گردآوری تنوع زیستی غنی موجود در موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار و وضعیت عمومی حیات زنده و شادابی و فعال بودن مجموعه از زحمات ارزشمند امیر قاسمی مدیر این مجموعه تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۷:۲۰

شناسه خبر: 99886

مطالب مرتبط :
بازدید رایگان از موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار منطقه ۱۰ تهران

به مناسبت روز بسیج صورت می‌گیرد؛

بازدید رایگان از موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار منطقه ۱۰ تهران

مدیر موزه آثار طبیعی و حیات وحش هفت چنار از رایگان بودن موزه برای بسیجیان در روز جمعه ۵ آذر ماه خبر داد.

برپایی کتابخانه سیار در موزه حیات وحش هفت چنار

مدیر موزه حیات وحش هفت چنار:

برپایی کتابخانه سیار در موزه حیات وحش هفت چنار

مدیر موزه حیات وحش هفت چنار ضمن خبر از برپایی کتابخانه سیار در مقابل موزه، تاکید کرد: یکی از راه های فرهنگ سازی مطالعه، راه اندازی کتابخانه های سیار است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب