مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

کد مطلب: 100009  |  تاريخ: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰  |  ساعت: ۱۹:۲۶


معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر:

مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر تصریح کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ صفرخانی معاون علمی، پژوهشی و فناوری ناحیه مالک اشتر جلسه طرح طراوت را با حضور مسئولین علمی حوزه و پایگاه‌ های تابعه در پایگاه علمی شهید همرنگ جمعی حوزه ۳۲۹ برگزار کرد‌.

در این جلسه معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر با تاکید بر اهمیت شناسایی نخبگان علمی در سطح پایگاه ها و بخصوص مدارس گفت: نخبگان بعد از شناسایی باید به خانه نخبگان معرفی شوند تا در راستای حمایت از طرح ‌ها و ایده های آنها در جهت حل مسائل همکاری لازم را داشته باشند.

صفرخانی خاطر نشان کرد: مساجد و مدارس به عنوان یکی از ظرفیت های بسیار مناسب در زمینه فعالیت های علمی و همچنین گامی در جهت شناسایی و جذب نخبگان می‌باشند.

وی در ادمه در خصوص تشکیل و تقویت هسته‌ های علمی در فرم توانمندسازی، مسئله یاب، فناور با وجود استعدادهای موجود در پایگاه ها و همچنین توضیحات لازم در خصوص ابلاغ برنامه های سالانه نکاتی را بیان کرد.

در پایان معاون علمی و پژوهشی ناحیه مالک اشتر از حضور "اتو دانش" اتوبوس علمی سپاه تهران بزرگ در دبیرستان حدیث کساء در روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ خبر داد.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/100009/مساجد و مدارس کانون نخبه پروری

چاپ خبر