ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

کد مطلب: 100521  |  تاريخ: پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰  |  ساعت: ۲۳:۱۳


ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) اظهار کرد: ترقی و پیشرفت بیش از پیش کشور و رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در گرو همگام شدن با مسیر شهدا و رزمندگان بوده و برای تعالی هرچه بیشتر کشور، بیان دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام، آئین اختتامیه کنگره سرداران و 3000 شهید استان ایلام امروز با حضور جمعی از مسئولان عالی لشکری و کشوری، اقشار مختلف مردم و خانواده شهدا و ایثارگران در ایلام برگزار شد.

سردار" نعمان غلامی " در حاشیه این اجلاسیه، با بیان اینکه شهدا و ایثارگران مایه عزت و شرف جمهوری اسلامی هستند بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل های انقلاب اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و هزینه کردن برای پاسداشت نام و یاد شهدا و ترویج این فرهنگ عظیم،  یک سرمایه عظیم ملی محسوب می شود.

 فرمانده دانشگاه افسری امام حسین(ع) اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس شاهد حملات و هجمه های وسیعی از سوی دشمن بعثی و حامیان آن به کشورمان بودیم که خوشبختانه با درایت امام راحل (ره) و حمایت ملت شریف ایران از رهنمودهای امام خمینی(ره)، تلاش دشمن برای محو نظام جمهوری اسلامی از جغرافیای سیاسی ناکام و توطئه های آنان با حماسه آفرینی رزمندگان و مقاومت مردم،  با شکست مواجه شد.

 وی با تاکید بر ترویج فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه بیان کرد: ما در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد حماسه آفرینی های بسیاری بودیم که به طور یقین چنین دستاوردهای عظیمی ماحصل یاری خداوند و تمسک مردم به ارزشهای اسلامی و پیروی از رهنمودهای امام راحل بوده است.

  سردار غلامی اذعان کرد: ترقی و پیشرفت بیش از پیش کشور و رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی، در گرو همگام شدن با مسیر شهدا و رزمندگان بوده و برای تعالی هرچه بیشتر کشور، بیان دستاوردهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ  ایثار و شهادت ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/100521/ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت است

چاپ خبر