نشست چهارجانبه شرکت پیشگامان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری بسیج با پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش خراسان شمالی

کد مطلب: 100629  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰  |  ساعت: ۰۸:۵۰


نشست چهارجانبه شرکت پیشگامان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری بسیج با پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش خراسان شمالی

برگزاری نشست تقویت و توسعه همکاری های بسیج علمی و فناوری و پارک علم و فناوری در جهت هم سرمایه گذاری شرکت پیشگامان و صندوق پژوهش استان بر روی طرح ها و پروژه های فناوران استان

دکتر گرمه ای رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی در این نشست با ابراز خرسندی از به اشتراک گذاری ظرفیت های مجموعه بسیج و پارک عنوان کرد: امروز نیاز واقعی واحد های فناور، تسهیل گری و بومی سازی است.
گرمه ای در ادامه با بیان اینکه حمایت خالصانه و بلاعوض با نظارت و دقت به طرح های استانی از شرکت پیشگامان انتظار می رود بیان کرد: برای طرح های ورودی دوره های پیش رشد 6 تا 9 ماهه داریم که در این دوره فضای استقرار اشتراکی داده شده و به طرح های استانی برای ایجاد تیم مشاوره می دهیم.
محمدزاده معاون علمی، پژوهشی و فناوری بسیج خراسان شمالی در این جلسه گفت: با توجه به سرمایه گذاری 100 میلیاردی از طرف شرکت پیشگامان تهران می توانیم طرح هایی که مشترک هستند و طرح های پارک علم و فناور و همچنین صندوق پژوهش را حمایت کرده و دغدغه های مبتکران و نخبگان استان را به حداقل برسانیم.
خرسندی قائم مقام شرکت پیشگامان تهران بیان کرد: حاصل خروجی این سرمایه گذاری طرح هایی که نیازمند تجاری سازی هستند بوده و سعی بر این است که  بتوانیم از هر استان دو طرح داشته باشیم.
در ادامه اعلام نمود: هدف از سرمایه گذاری کمک به طرح ها می باشد.
در این جلسه قرار بر این شد که قراردادی فی ما بین این 4 جانبه تنظیم شده و هدف بر حمایت از طرح های استانی باشد.

 

 

انتهای پیام / سهیلا سعیدی


http://stnews.ir/content/news/100629/نشست چهارجانبه شرکت پیشگامان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری بسیج با پارک علم و فناوری و صندوق پژوهش خراسان شمالی

چاپ خبر