مشکلات دانشگاه های بافق مهجور مانده است

کد مطلب: 101190  |  تاريخ: جمعه ۲۴ دی ۱۴۰۰  |  ساعت: ۲۱:۲۵


فعال دانشجویی خطاب به استاندار یزد:

مشکلات دانشگاه های بافق مهجور مانده است

طلایی گفت: متاسفانه نشست مسئولان با دانشجویان برای ما دست نیافتنی شده فلذا بررسی مشکلات دانشگاه ابتر مانده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان یزد، مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی بافق ظهر امروز در حاشیه بازدید مهران فاطمی استاندار یزد از این شهرستان، به پیگیری مطالبات مردم این شهرستان از وی پرداخت.

وی خطاب به فاطمی گفت: بنا بر وظیفه ای که رهبر انقلاب بر دوش دانشجویان گذاشته اند مطالباتی داشته ایم که تا کنون هیچ کدام از آن ها به نتیجه نرسیده است. به عنوان مثال طبق قانون باید ۲درصد درآمد معدن سنگ آهن در سطح شهرستان هزینه شود که با توجه به وسعت این معدن، قطعاً هم اکنون در حق مردم فهیم  این شهرستان اجحاف می شود.

محمدامین طلایی افزود: شهرداری بافق در رابطه با فاضلاب شهری کوتاهی هایی داشته که در اثر آن تا کنون خسارت های جانی را به عزیزان همشهری وارد کرده و خرابی خیابان ها موجب بروز تصادفات متعدد در سطح شهر شده است.

وی اظهار کرد: بحث اشتغال جوانان بافقی در معدن می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد با این حال به نظر می رسد این موضوع برای برخی از مسئولین کاملا بی اهمیت و بی ارزش است. ادعا می شود که افراد بسیاری هستند که فقط از معدن حقوق می گیرند و هیچ گونه فعالیتی ندارند.

طلایی با انتقاد از عدم توجه به دغدغه دانشجویان شهرستان بافق خطاب به استاندار یزد ابراز داشت: بنده بسیار پیگیری کردم که در جریان سفر شما به شهرستان فقط در حد پنج دقیقه بتوانم صحبت کنم اما این اتفاق نیفتاد. پس اعتماد و اطمینان به جوانان چه می شود؟

وی اضافه کرد: چرا تا کنون هیچ استانداری برای سه دانشگاهی که در سطح شهرستان فعالیت می کند، تصمیمی لحاظ نکرده است. متاسفانه نشست مسئولان با دانشجویان برای ما دست نیافتنی شده فلذا بررسی مشکلات دانشگاه ابتر مانده است.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/101190/مشکلات دانشگاه های بافق مهجور مانده است

چاپ خبر