تفاهم نامه همکاری معاونت علمی-پژوهشی سپاه و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی

کد مطلب: 102092  |  تاريخ: دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۵:۵۶


تفاهم نامه همکاری معاونت علمی-پژوهشی سپاه و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی

جلسه هم اندیشی دو جانبه معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی با امضای تفاهم نامه دو طرف، برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی، هادی محمدزاده، معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی در این جلسه گفت: در خصوص حمایت از طرح های فناورانه از محل صندوق سرمایه گذاری تا 60 میلیون تومان تسهیلات 4 درصدی برای ساخت نمونه اولیه داریم، اگر چنانچه فناوری محصول محور بود و نیاز به ساخت نمونه اولیه داشت سرمایه گذاری تا سقف 120 میلیون تومان نیز قابل افزایش است.

وی در ادامه بیان کرد: سرمایه گذاری در پروژه هایی  که نمونه اولیه ساخته اند و نیاز به تجاری سازی دارند نیز بین 2 تا 3 میلیارد تومان سرمایه از صندوق پیشگامان به آنها تعلق می گیرد.

از جمله برنامه های مشترک دو طرف تفاهم نامه، فراهم نمودن بسترهای توسعه تحقیقات کاربردی مبتنی بر دانش، مشارکت در برگزاری همایش ها و نشستهای علمی مشترک، مشارکت در تهیه و تدوین طرح و پروژه های پژوهشی مورد نیاز استان، تشکیل و فعالسازی کارگروههای تخصصی مرتبط با حوزه فعالیت طرفین می باشد.

در این تفاهم نامه قرار بر این است که بسیج علمی نخبگان، محققین و پژوهشگران را به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی برای اجرای طرح های نوآورانه معرفی کند.

 در پایان کامبیز جاریانی، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی و هادی محمدزاده، معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی تفاهم نامه را به امضا رساندند.

 

 

انتهای پیام

خبرنگار / سهیلا سعیدی


http://stnews.ir/content/news/102092/تفاهم نامه همکاری معاونت علمی-پژوهشی سپاه و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی

چاپ خبر