پذیرش دانشجو بدون کنکور در خبرگزاری فارس

کد مطلب: 102207  |  تاريخ: یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱  |  ساعت: ۰۹:۰۵


پذیرش دانشجو بدون کنکور در خبرگزاری فارس

دانشکده رسانه خبرگزاری فارس به صورت محدود و بدون کنکور برای علاقمندان و مهارت آموزی در رسانه‌ها دانشجو می‌پذیرد.

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، ثبت نام دانشکده‌ی رسانه خبرگزاری فارس، بدون کنکور و به صورت محدود در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شده است. لذا علاقه‌مندان به رشته‌های خبرنگاری، عکاسی خبری، سینما - تدوین، گویندگی و دوبله، انیمیشن و سایر رشته‌های رسانه‌ای می‌توانند، در این دانشکده به تحصیل بپردازند.

متقاضیان ثبت‌نام علمی کاربردی می‌بایست به‌صورت غیرحضوری به سایت سازمان سنجش آموزش کشور یا سایت دانشکده رسانه به نشانی http://faculty.farsnews.ir مراجعه کرده و از طریق لینک "پذیرش دانشجو بدون کنکور با ظرفیت محدود" یا برای سهولت ثبت‌نام، داوطلبان می توانید عدد ۵ را به سامانه 50001014  پیامک کرده و در دانشکده رسانه خبرگزاری فارس ثبت‌نام کنند. 

نکته‌ی قابل توجه به مهم‌ترین ویژگی‌های دانشکده رسانه خبرگزاری فارس می توان به بهره‌مندی از اساتید و فعالان رسانه‌ای کشور، آموزش‌های کارگاهی و مهارت محور در استودیو تخصصی هر رشته، اعطای وام شهریه، تقسیط شهریه، بورس تحصیلی دانشجویان نخبه، حمایت از ایده‌های رسانه‌ای دانشجویان در مرکز نوآوری و اتصال به شبکه بزرگ رسانه‌های کشور برای اشتغال دانشجویان اشاره کرد.

 

انتهای پیام

خبرنگار/ مهدی صالحی


http://stnews.ir/content/news/102207/پذیرش دانشجو بدون کنکور در خبرگزاری فارس

چاپ خبر