آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان/ راه‌اندازی غرفه مشاوره دانش بنیان

کد مطلب: 102224  |  تاريخ: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۳:۵۵


رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان خبر داد

آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان/ راه‌اندازی غرفه مشاوره دانش بنیان

رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۵ آذر برای عموم علاقمندان دایر است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان گلستان؛ مهدی غفاری،رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران در آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان اظهار کرد: امسال نمایشگاه هفته پژوهش با ۲۲ غرفه راه‌اندازی شده است که ۱۱ غرفه آن مربوط به دانشگاه و مراکز تحقیقاتی و ۱۱ غرفه نیز مربوط به ستاد‌های پشتیبانی و دستگاه‌های اجرایی است.

غفاری ادامه داد: امسال برای نخستین بار غرفه مخصوص مشاوره دانش بنیان، ثبت اختراع به اسم غرفه فن بازار در نمایشگاه در نظر گرفته شده است و همین طور در حوزه چالش‌های اساسی استان پنل‌های تخصصی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: یک فضایی برای فعالیت‌های فناورانه و نوآورانه دانش‌آموزان در نظر گرفته شده که از ظرفیت استارتاپ‌های استان نیز استفاده شده و دانش‌آموزان می‌توانند از این فضا استفاده کنند.

این مقام مسئول تأکید کرد: کارگاه‌های نیز برای راه‌اندازی کسب و کار در نظر گرفته شده است که در طول برگزاری نمایشگاه انجام می‌شود.

غفاری ابراز داشت: به لحاظ حمایت نیز طرح‌هایی که قابلیت ارائه به معاونت علمی و پژوهشی ریاست جمهوری را داشته باشد مورد حمایت قرار می‌دهیم و از طریق بخش‌های مختلف می‌توانیم این حمایت‌ها را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۵ آذر دایر خواهد بود، گفت: علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۶ هر روز از این نمایشگاه بازدید داشته باشند.

خبرنگار: داود خاندوزی

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/102224/آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان/ راه‌اندازی غرفه مشاوره دانش بنیان

چاپ خبر