یکی از ماموریت های سپاه الغدیر کمک به پژوهش و نخبگان خواهد بود

کد مطلب: 102375  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۱:۳۴


فرمانده سپاه الغدیر یزد در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری مطرح کرد؛

یکی از ماموریت های سپاه الغدیر کمک به پژوهش و نخبگان خواهد بود

سردار «حسین زارع کمالی» با اشاره به حمایت از شرکت های دانش بنیان ادامه داد: این مهم در دستور کار سپاه الغدیر هم است و ما معاونت های تخصصی در این راستا داریم، هم در خصوص پژوهش و هم کمک به نخبگان یزدی که در حال انجام ماموریت هستند.

سردار «حسین زارع کمالی» فرمانده سپاه الغدیر یزد در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری استان یزد اظهار داشت: یکی از دستورات مقام معظم رهبری چندین سال بویژه در سال جدید بحث علم و فناوری است و استان یزد هم پتانسیل فوق العاده خوبی در این عرصه دارد.

وی افزود: ما در زمینه فناوری کم گذاشتیم، البته با توجه به معادنی که در استان یزد داریم و خوشبختانه از لحاظ معادن رتبه سوم را داریم، از لحاظ تنوع رتبه اول را داریم ولی بیشتر به سمت خام فروشی رفتیم.

سردار زارع کمالی ادامه داد: از ظرفیت شرکت های صنعتی بایستی استفاده کنیم، با توجه به هوش و ذکاوت جوانان یزدی که بیش از دو دهه است رتبه اول دانشگاهی را داریم، در این زمینه کم کار شده است.

وی با اشاره به حمایت از شرکت های دانش بنیان ادامه داد: این مهم در دستور کار سپاه الغدیر هم است و ما معاونت های تخصصی در این راستا داریم، هم در خصوص پژوهش و هم کمک به نخبگان یزدی که در حال انجام ماموریت هستند.

انتهای پیام/ گفت و گو از ندا دهقانی زاده


http://stnews.ir/content/news/102375/یکی از ماموریت های سپاه الغدیر کمک به پژوهش و نخبگان خواهد بود

چاپ خبر