نماینده عالی دولت در ابوموسی: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست/ وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است

کد مطلب: 102540  |  تاريخ: چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۳:۴۵


نماینده عالی دولت در ابوموسی: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست/ وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان، دکتر ادریس قریشی نماینده عالی دولت در شهرستان ابوموسی در نخستین روز از هفته دولت به همراه اعضای شورای اداری جزیره با حضور در گلزار شهدای ابوموسی با آرمانهای امام شهدا و شهدای مدافع حرم تجدید میثاق کرد.

دکتر قریشی در حاشیه ی این مراسم  ضمن گرامیداشت هفته دولت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که نقش شهیدان رجایی و باهنر در افشا کردن ماهیت لیبرالی ها و منافقان بی نظیر بود، گفت:

هفته دولت فرصت مناسب و با غنیمتی است و مسئولین در این ایام باید گزارشی از عملکرد خود برای مردم بیان کنند و پای درد مشکلات آنها بشینند و پاسخگو باشند.

وی یکی از بهترین دستاوردهای انقلاب این بود که به مسلمانان روحیه و جسارت داد که پای بندی خود را به عقاید و ارزش های دینی نشان دهند.

فرماندار ابوموسی حفظ و انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه تک تک مسئولین شهرستان دانست و گفت: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست و وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است.

دکتر قریشی در پایان، خاطر نشان کرد: باید برای نسل آینده این فرهنگ ایثار و شهادت باجدیت تمام در سیاست ها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی لحاظ شود.

خبرنگار: محمود عامری سیاهوئی

 


http://stnews.ir/content/news/102540/نماینده عالی دولت در ابوموسی: حیات و عزت ملت ما مدیون شهداست/ وظیفه ی ما ترویج فرهنگ و ایثار و شهادت است

چاپ خبر