برگزاری رویداد ملی باز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف

کد مطلب: 102837  |  تاريخ: پنج شنبه ۱ دی ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۴:۳۲


برگزاری رویداد ملی باز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف

شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف همایشی با عنوان ملی‌تک را در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ دی ماه برگزار می‌کند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، مدیرعامل گروه توسعه ملی در خصوص هدف اصلی برگزاری رویداد نوآوری گفت: این رویداد در گروه توسعه ملی، چالش­های صنعتی با نوآوری جامعه نخبه دانشگاهی و یا صنعتی حل و فصل شود و ارزش افزوده ای که ایجاد می‌شود، کاملا داخلی و بر مبنای توانمندی‌هایی باشد که می‌توان با تکیه بر آن‌ها، مشکلات خطوط تولید را حل کرد.

رویداد نوآوری باز، پیش از این توسط این شرکت راه‌اندازی شده است. در این پلتفرم چالش‌های فناورانه در شرکت‌های زیرمجموعه در پنج گروه تجهیزات، اتوماسیون، نگهداری و تعمیرات، انرژی، آب و محیط زیست، محصولات و فرآیندهای صنایع غذایی، محصولات و فرآیندهای صنایع شیمیایی و محصولات و فرآیندهای صنایع سیمانی و معدنی شناسایی شده است.

نخستین رویداد نوآوری باز گروه توسعه ملی (ملی‌تک)، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف از تاریخ 13 لغایت 15 دی ماه برگزار می‌شود.

از کلیه مخترعین، اساتید دانشگاه­‌ها، دانشجویان، پژوهشگران، شرکت­‌های دانش بنیان، استادکاران اتحادیه‌های صنعتی، و صاحبان فکر و ایده دعوت به عمل می آید تا برای دریافت کارت ورود به همایش به سامانه پلتفرم نوآوری باز به آدرس oi.tmgic.ir مراجعه کرده و ضمن انتخاب گروه تخصصی خود، از چالش‌­های مرتبط مطلع شوند.

/انتهای خبر

 


http://stnews.ir/content/news/102837/برگزاری رویداد ملی باز با همکاری دانشگاه صنعتی شریف

چاپ خبر