اغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته تکميل ظرفيت دوره‌ کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی

کد مطلب: 103007  |  تاريخ: جمعه ۹ دی ۱۴۰۱  |  ساعت: ۰۲:۵۵


اغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته تکميل ظرفيت دوره‌ کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته برای ظرفیت‌های خالی مانده در رشته‌های تحصیلی دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي«ناپيوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌کاربردی، در نوبت بهمن ماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ دکتر حسن مروتی با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام و انتخاب رشته در این دوره‌ ها از چهارشنبه7 دی ماه آغاز شده و تا پایان روز شنبه 17دی ماه ادامه دارد.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان برای اطلاع از کدرشته محل‌های این مرحله از پذیرش و شرایط و ضوابط ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز آموزشی پذیرنده دانشجو به دفترچه‌ ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و سپس نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه  خود حداکثر تا ۲۰ کدرشته محل اقدام کنند.

دکتر حسن مروتی در مورد مدرک لازم برای ثبت نام و انتخاب رشته در دوره مذکور گفت: شرط لازم برای متقاضیان، داشتن دیپلم سه‌ساله نظام جدید 3-3-6 (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و یا دیپلم سه‌ساله نظام ترمی/ سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش‌ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) با تاريخ دانش‌آموختگی حداکثر تا 31 شهريورماه سال 1401 است.

  وی تصریح کرد: چنانچه داوطلبان قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي مرحله پذيرش دوره‌ كارداني فني و دوره كارداني حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي مهر ماه سال 1401  باشند، درصورت قبولي در اين مرحله از پذيرش، قبولي قبلي آنان لغو مي‌شود و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و باید در رشته قبولی جدید ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند.

دکتر مروتی در پایان از داوطلبان خواست به منظور کسب اطلاعات لازم در این خصوص به اطلاعیه ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله پذيرش تکمیل ظرفیت مورخ 7دی ماه که در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است مراجعه کنند.

 


http://stnews.ir/content/news/103007/اغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته تکميل ظرفيت دوره‌ کاردانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی

چاپ خبر