۲۸ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعالیت می‌کند

کد مطلب: 103858  |  تاريخ: یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱  |  ساعت: ۱۲:۰۵


معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

۲۸ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعالیت می‌کند

معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ۲۸ انجمن علمی با اهداف علمی و تخصصی در رشته‌های تحصیلی مرتبط با دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعالیت دارند.

مهناز مردانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهارداشت: ۲۸ انجمن علمی با اهداف علمی و تخصصی در رشته‌های تحصیلی مرتبط با دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعالیت دارند که انجمن‌های علمی تغذیه، پرتو شناسی، بهداشت عمومی و حرفه‌ای، مامایی و پرستاری از جمله این انجمن‌هاست.

وی افزود: طبق قوانین و آیین نامه‌ها یک استاد هیئت علمی دانشگاه بر فعالیتهای انجمنهای علمی نظارت می کند.

معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: هر ساله انتخابات انجمن‌های علمی برگزار می‌شود و دانشجویان منتخب متناسب با رشته‌های تحصیلی‌شان در این انجمن‌ها عضو می‌شوند و در زمینه رشته تخصصی‌شان فعالیت می‌کنند.

وی تصریح کرد: شرکت در جشنواره‌های علمی، کارگاه‌های آموزشی، طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی، مسابقات علمی، برگزاری سمینارهای تخصصی و... از جمله فعالیتهایی است که توسط دانشجویان عضو این انجمن‌ها انجام می‌شود.

مردانی با اشاره به برنامه‌های حمایتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از انجمن‌های علمی گفت: در طول سال به فواصل زمانی معین با اعضای این انجمن‌ها دیدار و گفتگو می کنیم و در جهت رفع موانع و مشکلات و حمایت از فعالیتهایشان طرح‌ها و ایدههایی را ارائه می‌دهیم.

وی عنوان کرد: در جهت انگیزه بخشی به فعالیت دانشجویان عضو انجمن‌های علمی پایان هرسال فعال‌ترین انجمن‌ها که بهترین عملکرد را داشته‌اند مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/103858/۲۸ انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعالیت می‌کند

چاپ خبر