دانشجویان اراکی عضو شورای مرکزی اتحادیه روانشناسی کشور شدند

کد مطلب: 38350  |  تاريخ: شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۲:۲۰


دانشجویان اراکی عضو شورای مرکزی اتحادیه روانشناسی کشور شدند

زهرا سیدصالحی و سجاد مولوی از دانشجویان دانشگاه اراک، عضو شورای مرکزی اتحادیه روانشناسی کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی، سومین مجمع اتحادیه انجمن‌های علمی روانشناسی دانشگاه‌های سراسر کشور در استان گیلان برگزار شد و دبیران انجمن‌ها و اعضای شورای مرکزی انجمن‌های روانشناسی در این مراسم حضور داشتند.

اتحادیه روانشناسی به مدت یک سال فعالیت خود را آغاز کرده است و از اهداف این اتحادیه می‌توان به ایجاد زمینه مناسب برای تجلی استعدادها و برانگیختن روحیه مشارکت جمعی، خالقیت و شکوفایی علمی دانشجویان اشاره کرد، شناسایی نیازهای کشور و تالش برای برطرف نمودن معضلات و مشکلات تالش، حمایت از راه اندازی و تشکیل انجمن‌های علمی دانشجویی روانشناسی و مشاوره در دانشگاه‌ها ،ارتقاء سطح فعالیت انجمن‌های علمی از طریق هم افزایی و همکاری مشترک و تکثیر ایده‌های موفق  و غیره اشاره کرد.

سجاد مولوی دبیر انجمن روانشناسی مثبت ایران و زهرا سیدصالحی دبیر انجمن علوم تربیتی دانشگاه اراک هم در این مجمع به نمایندگی از استان مرکزی حضور داشتند که عضو شورای مرکزی اتحادیه روانشناسی کشور شدند.

بر اساس این گزارش، از تعدا هفت نفر عضو شورای مرکزی این مجمع دو نفر آنها از دانشگاه اراک هستند که این مهم نشان دهنده توان بالای گروه علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه اراک است.

به گزارش علم و فناوری، این همایش به مدت دو روز (26 و 27 مهرماه) در دانشگاه گیلان برگزار شد.

انتهای پیام/ مهسا شمس کلائی


http://stnews.ir/content/news/38350/دانشجویان اراکی عضو شورای مرکزی اتحادیه روانشناسی کشور شدند

چاپ خبر