شما نماینده یک دولت ناکارآمد، ضعیف و دروغگو هستید/ کسی پاسخگوی گرانی نیست

کد مطلب: 83862  |  تاريخ: شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ساعت: ۰۷:۳۰


نماینده عدالتخواهان در حضور استاندار:

شما نماینده یک دولت ناکارآمد، ضعیف و دروغگو هستید/ کسی پاسخگوی گرانی نیست

دبیر تشکل دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز با صراحت عنوان کرد: با صراحت و صداقت عرض می‌کنم، شما نماینده یک دولت ناکارآمد، ضعیف و بدتر از همه دروغگو در این استان هستید، اگر که می توانید رویه متفاوتی را در پیش بگیرید اما اگر نمی توانید حضور شما نه تنها بی فایده بلکه مسبب ضرر است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ جلسه ای مابین نمایندگان تشکل های دانشجویی با عنایت الله رحیمی، استاندار فارس برگزار شد که نمایندگان تشکل های دانشجویی صحبت ها و دغدغه های خود را به سمع و نظر استاندار فارس رساندند.

سیاوش علی نژاد، دبیر تشکل دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در این جلسه خطاب به استاندار فارس گفت: مطالبه مردم از شما مبارزه با فساد است اما متاسفانه شاهدیم که مبارزه با فساد در دستگاه اجرایی از جمله استانداری فارس اینگونه است که فقط قوه قضاییه باید دستبند بزند و ببرد!

وی در ادامه به تخلفات شهرداری صدرا پرداخت و عنوان کرد: در مورد عوامل متخلف شهرداری صدرا شما با اینکه وظیفه نظارتی داشتید اما هیچ اقدامی نکردید تا اینکه فساد به اوج رسید و متخلفان بازداشت شدند.

نماینده تشکل دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در حضور استاندار بیان داشت: متاسفانه برخی از مدیران مشغول در استانداری در گذشته به علت تخلف برکنار شده‌اند اما مجددا در مجموعه استانداری به کار گماشته شده‌اند.

وی با گلایه تصریح کرد: شما یک معاونت دارید تحت عنوان «بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی»، این معاونت خود نیازمند یک اداره بازرسی است به موارد شائبه برانگیز آن رسیدگی شود!

 این دانشجوی عدالتخواه اضافه کرد: درک می‌کنیم که ممکن است افرادی همچون نمایندگان مجلسی که اتفاقا بعضا پرستیژ مبارزه با فساد در عرصه‌هایی مثل خودرورسازی دارند برای به کار گرفته شدن افراد مسئله دار به شما فشار وارد کنند، اما مطالبه ما از شما عدم پذیرش این فشارهاست.

وی در انتقادی در خصوص مبارزه با گرانی اظهار داشت: نهایت کار شما برای مبارزه با گرانی یک سامانه 124 است که آن هم کارایی خاصی ندارد و کسی پاسخگو نیست.

سیاوش علی نژاد با اشاره به شعار سال و میزان تحقق آن در استان فارس بیان کرد: مطالبه مقام معظم رهبری از مسئولان و مردم رونق تولید است اما کارنامه شما در این زمینه هم اصلا قابل قبول نیست. شهرک صنعتی شیراز تقریبا نیمه تعطیل است یک بار نه برای تشریفات و بریدن روبان بلکه برای پایش واقعی به آنجا بروید تا این وضعیت را مشاهده کنید.

وی در سخنانی به اعتراض ها و آشوب های استان فارس پرداخت و اذعان داشت: عملکرد شما به عنوان رییس شورای تامین استان در اعتراض ها و آشوب اخیر به شدت ناکارآمد و تاسف‌بار بود. مردم حق اعتراض دارند. مردم مستضعف می خواهند به عملکرد دولتی که شما در آن قرار دارید اعتراض کنند اما این ناکارآمدی در ممانعت از به آشوب کشیده شدن اعتراضات این حق را از آنان سلب کرده است. پس مردم مستضعف اعتراض خود را به کجا باید ببرند!؟

دبیر تشکل دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز در پایان خطاب به عنایت الله رحیمی، استاندار فارس با صراحت عنوان کرد: با صراحت و صداقت عرض می‌کنم، شما نماینده یک دولت ناکارآمد، ضعیف و بدتر از همه دروغگو در این استان هستید، اگر که می توانید رویه متفاوتی را در پیش بگیرید اما اگر نمی توانید حضور شما نه تنها بی فایده بلکه مسبب ضرر است.

 

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/83862/شما نماینده یک دولت ناکارآمد، ضعیف و دروغگو هستید/ کسی پاسخگوی گرانی نیست

چاپ خبر