گیلان میزبان پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور

کد مطلب: 85193  |  تاريخ: چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸  |  ساعت: ۰۹:۰۱


گیلان میزبان پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور

تفاهم نامه پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور به میزبانی دانشگاه گیلان بین رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و رئیس دانشگاه گیلان امضا شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از گیلان،‌ تفاهم نامه پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور  به میزبانی دانشگاه گیلان که تابستان سال آینده  و با مشارکت حدود هفت هزار دانشجو برگزار می شود  بین رئیس سازمان امور دانشجویان کشور و رئیس دانشگاه گیلان امضا شد.

در این تفاهم نامه که به امضای دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر احمد رضی رئیس دانشگاه گیلان رسید، میزان اعتبار اختصاص یافته برای برگزاری این رویداد بزرگ،‌ تعهدات طرفین، شیوه اجرا، اسکان، و سایر وجوه المپیاد ورزشی پیش بینی شده بود و مورد تایید دو طرف قرار گرفت.

 دکتر مجتبی صدیقی ارتقای شور و استعداد ورزشی دانشجویان را یکی از اهداف اصلی برگزاری این المپیاد برشمرد و تاکید کرد که وزارت علوم حمایت و همراهی همه جانبه بخش های آموزش عالی و سازمان های مرتبط ورزشی در کشور را خواستار است و در این باره رایزنی های لازم را انجام خواهد داد.

 دکتر رضی نیز نگاه دانشگاه گیلان به این المپیاد را فرهنگی ارزیابی کرد و از احداث دهکده ورزشی در جوار دانشگاه گیلان خبر داد.

گفتنی است پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان تیر و مرداد سال آینده در 14 رشته ورزشی در بخش دختران و 18 رشته ورزشی در بخش پسران به میزبانی دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.


http://stnews.ir/content/news/85193/گیلان میزبان پانزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور

چاپ خبر