ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

کد مطلب: 87060  |  تاريخ: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۸:۰۵


فرمانده سپاه کربلای مازندران:

ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران از فعالیت ۲۶۰ هزار بسیجی در مازندران برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا ویروس در مازندران خبر داد و گفت: سه میلیون لیتر مواد ضدعفونی کننده و بیش از سه میلیون ماسک و گان در استان تولید و توزیع شده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران خاطر نشان کرد: بیش از سه میلیون 143 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تهیه و در اقصی نقاط استان در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در برخی از نقاط استان هر شب ضد عفونی انجام می‌شود، همه این اقدامات به دلیل احساس مسؤولیت مردم و بسیجیان رقم خورده است.

سردار بابایی ادامه داد: آثار و برکات این حرکت جمعی از بین رفتن احساس ترس مردم در ارتباط با نیازمندی‌های به مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی بوده است.

وی یادآور شد: امروز استان مازندران در شرایط سخت اولیه به سرعت خودش را بازسازی کرده است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به مشکلاتی که برای برخی از مشاغل در استان ایجاد شده است، افزود: در این بخش هم برنامه‌های مدونی داشتیم و بیش از 70 هزار بسته معیشتی در اختیار افرادی که پس از کرونا دچار مشکل شدند قرار دادیم و بیش از 422 هزار بسته بهداشتی که در اختیار افراد خسارت دیده از کرونا قرار گرفته با همراهی و همدلی خیران انجام شده است.

وی اضافه کرد: این خیران اصلا تمایلی به نام بردن اسامی خودشان ندارند.

بابایی با اعلام اینکه به لطف خدا و همت مردم از این ایام هم عبور می‌کنیم، یادآور شد: در این ایام برخی افراد سوء استفاده‌های از وضعیت موجود کردند که اطلاعات سپاه استان 113 نفر را دستگیر کردند.

وی یادآور شد: بیش از یک میلیون انواع لوازم پزشکی کشف شده ناشی از عملکرد سوء محتکران بوده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: یکی از اقدامات خوبی که به عنوان احتیاط و پیش بینی شرایط سخت انجام دادیم، ایجاد 17 نقاهتگاه در شهرهای استنا با اختصاص هزار و 661 تخت در حال فعالیت هستند.

وی یادآور شد: بخش قابل توجهی از آمادگی در مقابله با کرونا ویروس ایجاد شده و اگر نیاز به پیگیری دوره دوم در نقاهتگاه انجام شود آمادگی در استان وجود دارد.

بابایی در پایان خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 270 هزار بسیجی در این ایام برای خدمت رسانی در کنار مردم بودند و این روند تا پایان مقابله کامل با کرونا ویروس ادامه دارد.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/87060/ ایجاد ۱۷ نقاهتگاه برای تکمیل دوره درمانی کرونا ویروس در مازندران/ فعالیت بیش از ۲۶۰ هزار بسیجی برای کمک به کاهش صدمات ناشی از کرونا در استان/ تولید بیش از سه میلیون ماسک و گان در مازندران

چاپ خبر