رونمایی از نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی

کد مطلب: 88793  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۲۲:۴۳


رونمایی از نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی

نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه طرح دانشگاه خلاق UMA UP در سالن خود سیانی دانشگاه رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل، نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اختتامیه طرح دانشگاه خلاق UMA UP با حضور مسئولین استانی، و رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، رئیس پارک علم و فناوری ، رئیس بنیاد ملی نخبگان استان اردبیل در سالن خود سیانی دانشگاه رونمایی شد.

دکتر ماندانا امیری مشاور انجمن علمی شیمی و عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این کتاب اولین کتاب چاپی انجمن های علمی دانشگاه است که توسط دانشجویان مبتکر و خلاق رشته شیمی تدوین شده است.

وی به چگونگی آغاز ترجمه و تدوین این کتاب پرداخت و گفت: در آغاز سال 2019 که به نام سال جدول تناوبی نام گذاری شده بود، 5 دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی تصمیم به ترجمه و تدوین کتاب جدول تناوبی عناصر کردند و توانستند در مدت یک سال این کار مهم را به پایان برسانند.

مشاور انجمن علمی شیمی با بیان اینکه این کتاب به صورت مصور است ، گفت: این کتاب این قابلیت را دارد که حتی اگر فردی هیچ گونه آشنایی با علم شیمی نداشته باشد بتواند با استفاده از این کتاب مفاهیم علم شیمی را درک کند.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/88793/رونمایی از نخستین کتاب انجمن های علمی دانشگاه محقق اردبیلی

چاپ خبر