برگزاری دوره مساله شناسی نظام آموزشی در یزد

کد مطلب: 89625  |  تاريخ: چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۰:۰۴


برگزاری دوره مساله شناسی نظام آموزشی در یزد

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد از برگزاری دوره مجازی مساله شناسی نظام آموزشی در یزد خبر داد.

محمد زارع میرک آباد مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد  در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد از برگزاری "دوره تحولیسم" خبر داد.

وی گفت: هدف از تشکیل این دوره مجازی بررسی مسائل نظام آموزشی و اولویت‌های آن می باشد.

زارع افزود: مسائلی نظیر مفهوم تعلیم و تربیت در کشور و سند تحول دانشگاه فرهنگیان از زبان اساتید مجرب در  سه حوزه تولید محتوا، گفتمان سازی و مطالب پردازی در این دوره تدریس  خواهد شد.

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد ابراز داشت: مطالبه گری های دقیق، شناخت بهتر مسائل و مفهوم کارکرد مسئله محوری در حوزه آموزش و پرورش نیز از دیگر مسائلی است که  در این دوره بدان پرداخته می‌شود. 

وی گفت: دراین دوره به مبانی و اصول مسئله شناسی و مسئله محوری، اولویت های مسئله شناسی تعلیم و تربیت رسمی کشور، مسئله شناسی و بررسی اولویت های دانشگاه فرهنگیان، مسئله شناسی و بررسی اولویت های اجرای سند تحول و مسئله شناسی و بررسی اولویت های آموزش و پرورش پرداخته خواهد شد.

مسئول معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد تاکید کرد: برای بهره مندی هر چه بیشتر یک سری منابع برای پیش مطالعه روز قبل از هر جلسه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. این پیش مطالعات شامل جزوه الگوی محتوای مسئله محوری، مرور گزیده بیانات مقام معظم رهبری در حوزه نظام آموزش و پرورش سند تحول و حوزه دانشگاه فرهنگیان و همچنین مطالعه سند تحول می باشد.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/89625/برگزاری دوره مساله شناسی نظام آموزشی در یزد

چاپ خبر