کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

کد مطلب: 90091  |  تاريخ: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۰:۱۳


کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضایی کاملا بزرگ برگزار می شود که خانواده ها هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری؛ سعید کریمی رئیس دانشگاه شهرکرد گفت:  5 دانشکده و 3 سالن سلف سرویس و مطالعه برای برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه شهرکرد در نظر گرفته شده است که  خانواده ها دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری کنکور در شرایط کرونایی اظهار کرد: در برگزاری کنکور دکترا و ارشد دانشگاه شهرکرد جزء دانشگاه‌هایی بود که پروتوکل‌های بهداشتی را به خوبی رعایت کرد و مشکلی در این زمینه نداشت.

کریمی با اشاره به برگزاری چندین نشست هماهنگی در جهت برگزاری کنکور سراسری اضافه کرد: 7 هزار نفر در کنکور سراسری شرکت خواهند کرد و برای اینکه خانواده‌ها دغدغه‌ای برای فرزندان خود نداشته باشند پنج دانشکده و سه سالن سلف سرویس و مطالعه برای برگزاری این ماراتون بزرگ در نظر گرفته شده است .

وی خاطر نشان کرد:  برنامه ریزی‌ها بر این است که فاصله دو متری کاملا رعایت شود این درحالی است که در صورت کم بودن فضا سالن‌های ورزشی را نیز در نظر داریم.

انتهای پیام/1020

 


http://stnews.ir/content/news/90091/کنکور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه شهرکرد برگزار می شود

چاپ خبر