رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

کد مطلب: 90112  |  تاريخ: سه شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۸:۳۰


رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

۱۱۸۲ داوطلب در شهرستان قیروکارزین در ماراتن کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از قیروکارزین، کنکور سراسری سال۱۳۹۹همچون سالهای گذشته درشهرستان قیروکارزین در در روزهای چهارشنبه،پنجشنبه، جمعه وشنبه ۲۹، ۳۰ و ۳۱ مرداد و اول شهریور ۹۹ طی چهار روز و در 9 حوزه در دبیرستان های الزهرا،اقبال لاهوری،شهید مرادی و تربیت با شرکت ۱۱۸۲ نفر داوطلب و با رعایت پروتکلهای بهداشتی  در شهرستان قیروکارزین برگزار خواهد شد.

حسنعلی مرادی لیفرجانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قیروکارزین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت : همه تدابیر لازم از جمله،آماده سازی مدارس محل برگزاری کنکور،سیستمهای سرمایشی،شستشوی مدارس،ضدعفونی حوزه ها، برای برگزاری مطلوب و مناسب این آزمون اندیشیده شده تا داوطلبین با آرامش کامل در محل حوزه امتحانی خود حاضرو  خانواده ها هیچگونه نگرانی در این مورد نداشته باشند.

حسنعلی مرادی لیفرجانی نماینده تام الاختیارسازمان سنجش وآموزش کشور در شهرستان قیروکارزین اظهارکرد: مهمترین امر در بحث کنکور سلامت دانش آموزان و عوامل اجرایی برگزاری کنکور می باشد.

وی همچنین گفت: با برگزاری جلسات متعدد و تدبیر شورای آموزش و پرورش، در روزهای برگزاری آزمون همه ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی مرتبط با برگزاری آزمون با آماده باش کامل نهایت همکاری را با آموزش و پرورش خواهند داشت.

مرادی لیفرجانی درادامه تصریح کرد:تمامی عوامل اجرایی به شرح وظایف خود آگاهی کامل داشته تا شرایطی فراهم شود که داوطلبان با آرامش خاطر و بدون هیچگونه دغدغه ای در آزمون سراسری شرکت کنند.

 

خبرنگار: محمد خاکسار

انتهای پیام/

 

 


http://stnews.ir/content/news/90112/رقابت ۱۱۸۲ داوطلب قیروکارزینی درکنکورسراسری ۱۳۹۹

چاپ خبر