مساله محوری باید محوریت پایگاه ها قرار بگیرد

کد مطلب: 90255  |  تاريخ: یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۴:۲۲


در دیدار صمیمی فرمانده سپاه استان با پایگاه مقاومت بسیج صفیه مطرح شد؛

مساله محوری باید محوریت پایگاه ها قرار بگیرد

فرمانده سپاه استان سمنان نگاه مسأله محوری رو عامل پیشروی و ارتقای کیفی پایگاه های مقاومت بسیج دانست.

به گـــزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان؛ عصرروزگذشته و باحضور سرداردامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد «عج»استان سمنان و مسئول بسیج علم و فناوری استان از پایگاه مقاومت بسیج علمی خواهران صفیه در شهرستان سمنان بازدید به عمل آمد.

طی این دیدار، فرمانده سپاه استان ضمن قدردانی از فعالیت های مسأله محور و تلاش بی وقفه ی بسیجیان در این پایگاه اظهارداشت: تــوجه به مسائل محیط پیرامونی ،مخاطبان و مردم و همچنین شناخت ظرفیت های جغرافیای محله ای بر کیفیت فعالیت های این پایگاه افزوده است.

سردار دامغانی ادامه داد:به منظور مدیریت بهتر منابع و ارتقای کیفی برنامه ها و افزایش اثربخشی آنها،مسأله محوری می باست اولویت پایگاه های مقاومت بسیج قرار بگیرد.

مهندس مصطفی خانی مسئول بسیج علم و فناوری استان در حاشیه ی این دیدار و در گفت و گو با خبرگزاری علم و فناوری بیان داشت:نگرش مسأله محوری و احصای دغدغه های فردی و اجتماعی در محلات تا حد زیادی توانسته بسیاری از مشکلات و مطالبات مردم را برطرف نماید.

وی گفت:شناخت مسائل استانی، شهری و محل سکونت و ریشه یابی این مشکلات توسط بسیج آنهم بطور تخصصی و علمی ،توانسته پیوند بین بسیج و بدنه ی مردم را از پیش قوی تر و گسترده تر نماید.

پایگاه مقاومت بسیج صفیه در سال های اخیر از جمله پایگاه های مقاومت فعال در حوزه اجتماعی و فرهنگی است که بصورت مساله محور و با تمرکز برروی مسائل محله ای وارد فعالیت مستمر و موثر شده است که تا امروز اقدامات خوب و مهمی را به انجام رسانده است.

انتهای متن/ص


http://stnews.ir/content/news/90255/مساله محوری باید محوریت پایگاه ها قرار بگیرد

چاپ خبر