۴۱ شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس

کد مطلب: 90522  |  تاريخ: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۱:۱۷


۴۱ شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت:در حال حاضر در تابلو ارزش گذاری بورس ۴۱شرکت با ۲۸۰هزار میلیارد تومان ارزش در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری  صبح امروز ۱۵ شهریور با سفر به آذربایجان  غربی در حاشیه افتتاح ساختمان چند مستاجره پارک علم وفناوری و نمایشگاه توانمندی های  آذربایجان غربی گفت: اتفاقات خوبی در حوزه شرکت های دانش بنیان افتاده و در حال حاضر ۵۳۰۰ شرکت در کشور با درآمد های خوبی در حال فعالیت هستند.

ستاری یاد آور شد: در حال حاضر در تابلو  ارزش گذاری بورس ۴۱شرکت با ۲۸۰هزار میلیارد تومان ارزش در حال فعالیت هستند. 

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به اینکه آذربایجان غربی و ارومیه باتوجه به نزدیکی به ترکیه دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی است، تصریح کرد: این استان به دلیل داشتن نیروی انسانی دانشگاهی متخصص و توانمند می تواند مسیری برای توسعه دانش و حتی صادرات باشد.
معاون علمی فناوری رئیس جمهور خاطر نشان کرد: باید محدودیت و موانع رشد وتوسعه علمی شرکت های دانش بنیان آذربایجان غربی رفع شود.

گفتنی است صبح امروز سوله تولید صنعتی دانش بنیان پارک علم و فناوری استان و ساختمان چند مستاجره این مجموعه با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی افتتاح شد.


http://stnews.ir/content/news/90522/ ۴۱ شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس

چاپ خبر