پارک علم و فناوری به حمایت‌های ویژه نیاز دارد

کد مطلب: 90534  |  تاريخ: شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۶:۳۳


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی؛

پارک علم و فناوری به حمایت‌های ویژه نیاز دارد

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: پارک علم و فناوری به حمایت‌های ویژه نیاز دارد تا به این طریق شرکت‌های دانش بنیان بیشتر شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اظهار داشت: با توسعه شرکت‌های دانش بنیان و توجه به این بخش می‌توان طرح‌ها و ایده‌های فعالان این بخش را عملی کرد.

امام جمعه ارومیه بیان کرد: صندوق پژوهش و فناوری باید با بودجه خوبی تامین شود و در این صورت می‌توان تاثیر آن را دید و این بخش در این صورت می‌تواند مفید واقع شده باشد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه ادامه داد: موقعیت آذربایجان‌غربی یک موقعیت ویژه‌ای است و می‌توان  بعضی از مباحث علمی را  به خود استان واگذار کرد

حجت الاسلام والمسلمین قریشی اضافه کرد: اساتید علوم انسانی هم باید به سمت شرکت‌های دانش بنیان بروند که نتیجه آن ارتقا دانش اساتید نیز هست.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه ادامه داد: باید  راه و روش این امر را به اساتید این بخش نشان داد و باید نگاه ویژه‌ای به این اساتید داشته باشید.

 


http://stnews.ir/content/news/90534/پارک علم و فناوری به حمایت‌های ویژه نیاز دارد

چاپ خبر