یک گام رو به جلو برای تسهیل و توسعه هوانوردی عمومی در یزد

کد مطلب: 90618  |  تاريخ: سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۲۲:۵۰


یک گام رو به جلو برای تسهیل و توسعه هوانوردی عمومی در یزد

تفاهم نامه همکاری در حوزه هوانوردی عمومی میان فرودگاه بین المللی آیت الله شهید صدوقی یزد و مرکز آموزشی هوانوردی پردیس علم و فناوری یزد به امضا رسید.

مسئول روابط عمومی فرودگاه های استان یزد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ گفت: تفاهم نامه همکاری در حوزه هوانوردی عمومی میان فرودگاه بین المللی آیت الله شهید صدوقی یزد و مرکز آموزشی هوانوردی پردیس علم و فناوری یزد به امضا رسید.

محمد جواد ادیب دوست اظهار کرد: هدف از امضای این تفاهم نامه تسهیل و توسعه هوانوردی عمومی، اهمیت و ضرورت پرداختن به مساله هوانوردی عمومی در فرودگاه ها و حمایت ویژه ازآن، همچنین با هدف رونق اقتصادی و اشتغالزایی بوده است.

وی ادامه داد: به همین منظور تفاهم نامه ای میان عباس محمدی مدير كل فرودگاه های استان و  اسفندیار اختیاری مدیر مؤسسه پردیس علم و فناوری یزد به امضا رسيد.

این مقام مسئول تاکید کرد: مسائلی نظیر تاسیس فرودگاه وسایل پرنده فوق سبک در شهریزد، پرواز تفریحی با هواپیماهای سبک و فوق سبک، آموزش خلبانی با وسایل پرنده فوق سبک، خدمات ویژه هوایی در زمینه های کشاورزی و منابع طبیعی، خدمات در پدافند غیرعامل و همچنین خدمات اضطراری در خصوص خدمات آشیانه، تعمیرونگهداری، سوخت گیری و استراحتگاه برای وسایل پروازی عبوری در این تفاهم نامه پیش بینی شده است.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/90618/یک گام رو به جلو برای تسهیل و توسعه هوانوردی عمومی در یزد

چاپ خبر