دوره آموزش پرسشگری در استان گیلان برگزار شد

کد مطلب: 90643  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۴:۰۸


به همت معاونت علمی،پژوهشی و فناوری سپاه قدس صورت گرفت ;

دوره آموزش پرسشگری در استان گیلان برگزار شد

به منظور تبیین نقش موثر پرسشگران بسیجی در پروژه های افکارسنجی و همچنین بروزرسانی اطلاعات آنها،دوره آموزش پرسشگری به مدت دو روز با همت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری گیلان برگزار شد.

دوره آموزش پرسشگری استان گیلان با حضور ۶۰ داوطلب از ۱۸ شهرستان،به مدت دو روز طی هفدهم و هجدهم شهریورماه در دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی رشت برگزار شد.

محمدرضا شادمان مسئول سازمان بسیج بسیج علمی،پژوهشی و فناوری گیلان با اشاره به اهمیت زمان و استفاده بهینه از آن،زمان را امانت الهی توصیف نمود و از فراگیران خواست که تمام توجه خود را به یادگیری هرچه بیشتر مطالب ارائه شده دراین کارگاه معطوف بدارند تا از زمان خود نهایت بهره برداری را بنمایند.

وی در ادامه با تبیین نقش موثر پرسشگران بسیجی درخصوص جمع آوری نظرات مردم که در قالب پرسشنامه های استاندارد صورت میگیرد اذعان نمود امانتداری و انعکاس صحیح نظرات مردم بدون هرگونه سوگیری عامل
تعیین کننده ای در  تصمیم سازی کلان کشور می باشد.

وی در پایان اختتامیه مراسم ضمن خسته نباشید خدمت پرسشگران با ارائه خلاصه ای از برنامه های دو روزه اجرای کارگاه و شرایط کمی و کیفی آن ابراز امیدواری نمود که نتایج این تلاش بتواند در بهبود کیفیت و افزایش دقت اطلاعات موثر واقع گردد.

لازم به ذکر است بعد از دوره های آموزشی آزمون کتبی از شرکت کنندگان به عمل آمد و به پذیرفته شدگان گواهی شرکت در دوره ارائه گردید.

 

 


http://stnews.ir/content/news/90643/دوره آموزش پرسشگری در استان گیلان برگزار شد

چاپ خبر