سپاه و دانشگاه آزاد آستینها را بالا زدند

کد مطلب: 90790  |  تاريخ: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۹:۴۱


انعقاد یک تفاهمنامه برای کمک صنعت کشاورزی

سپاه و دانشگاه آزاد آستینها را بالا زدند

با انعقاد یک تفاهمنامه فی مابین دانشگاه آزاد و سپاه جواد الائمه خراسان شمالی از این پس کشاورزان می توانند با هزینه کمتری از آزمایشگاه خاک شناسی دانشگاه آزاد بهره ببرند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ابراز امیدواری کرد با انعقاد این تفاهم نامه  بتواند برای حل مشکلات جامعه  در حوزه های آموزش،پژوهش و مباحث فرهنگی راه گشا باشد.


به گفته وی تلاش دانشگاه آزاد و سپاه با نیتی مشترک برای حل مسایل و مشکلات جامعه است که باید ورود کرده و بی تفاوت از کنار آن عبور نکنیم و نقش اجتماعی خود را به بهترین شکل ایفا کنیم.


در ادامه جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در امور اقشار بسیج نیز اظهار کرد:تفاهم نامه در خصوص استفاده از مجموعه آزمایشگاه خاک  دانشگاه آزاد برای کشاورزان استان منعقد شد،سازمان بسیج مهندسین کشاورزی که متولی طرح همگام با کشاورز و جهش تولید هستند برای این که کشاورزان بتوانند کاری منطبق با یافته های علمی داشته باشند تفاهم نامه ای منعقد کردند تا از ظرفیت آزمایشگاه خاک با تخفیفات استفاده کنند سال اول ۷۰درصد تخفیف،سال دوم ۶۰درصد و سال سوم ۵۰درصد تخفیف طی تفاهم نامه سه ساله ای از ظرفیت آزمایشگاه خاک استفاده کنند‌.


به گفته دکتر حاتمی کشاورزانی که در طرح همگام با کشاورز با ما همکاری دارند خاک زمین کشاورزی را با توجه به این تخفیفات در دانشگاه برای بررسی ارائه داده و نتیجه علمی بررسی خاک در اختیار کشاورزان قرار می گیرد تا با بهره گیری علمی نحوه کشت،داشت و برداشت برنامه ریزی شود.


http://stnews.ir/content/news/90790/سپاه و دانشگاه آزاد آستینها را بالا زدند

چاپ خبر