جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

کد مطلب: 91256  |  تاريخ: سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۶:۳۰


جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : صاحبان طرح ها و محصولات فناورانه می توانند تولیدات خود را تا ۲۵ مهرماه جبه دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، روبروی مرکز بهداشت شهرستان ایلام ، موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام –واحد اول ارسال نمایند .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : جشنواره جهادگران علم و فناوری استان ایلام با هدف توسعه فرهنگ تحقیق و  پژوهش در جامعه، ایجاد شور و نشاط علمی در بین نخبگان علمی ، کمک به تجاری سازی طرح های نوآورانه نخبگان و مخترعان ، در ایلام برگزار می شود .

طرح های حوزه سلامت بصورت ویژه تجلیل خواهند شد

وی ، با بیان اینکه طرح های حوزه  سلامت  و مبارزه با بیماری کرونا بصورت ویژه بررسی خواهند شد عنوان کرد : خوشبختانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام ، در سال جدید با روند صعودی حمایت های حوزه سلامت مواجه شد ، به نحوی که تعدادی از طرح های مورد حمایت شده سازمان ، با همکاری شرکت های  شتابدهنده های استان ، ضمن تبدیل شده به طرح های ثروت ساز ، به مرحله تجاری سازی و اشتغال زایی رسیدند.

قدرت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه های علمی مثال زدنی است

علی پور ، نقش  مخترعان ، مبتکران و پژوهشگران در توسعه علم و فناوری کشور را ، زمینه ساز مقابله با تهدیدات و فشارهای دشمن در حوزه های مختلف علمی دانست و ابراز کرد : بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی ، تمامی ملت های جهان همچنان شاهد نمایش قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های علمی ، اقتصادی و فرهنگی هستند و تداوم این دستاوردها ، در گرو حمایت مسئولان  از نخبگان ، تقویت روحیه خودباوری در بین جوانان و تلاش مضاعف نخبگان علمی کشور است.

25 مهر آخرین مهلت ارسال محصولات به جشنواره جهادگران علم و فناوری

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال طرح ها محصولات فناورانه نخبگان تا 25 مهرماه خواهد بود عنوان کرد : صاحبان طرح ها و محصولات فناورانه و کاربردی می توانند تولیدات خود را جهت شرکت در جشنواره به دبیرخانه جشنواره واقع در ایلام ، خیابان امیرکبیر ، روبروی مرکز بهداشت شهرستان ایلام ، موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام –واحد اول ارسال نمایند .

این مسئول تجلیل از برترین های پژوهشی و فرماندهان نمونه  پایگاه های مقاومت علمی را از دیگر برنامه های این جشنواره برشمرد و اذعان داشت : شناسایی و معرفی نخبگان مناطق دورافتاده استان به جامعه علمی کشور ، تنها با تلاش پایگاههای مقاومت  بسیج و هسته های علمی محقق خواهد شد و تلاش پایگاههای علمی ایلام در راستای شناسایی و معرفی نخبگان به کارگروههای تخصصی خانه نخبگان ستودنی است.

برگزاری مراسم اختتامیه و نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی

علی پور ،  در پایان اظهارات خود با بیان اینکه شرایط کرونایی حاکم در استان ، اجازه برگزاری همایش بزرگ را از سازمان بسیج علمی و پژوهشی سلب کرده است تصریح کرد : تلاش خواهد شد تا با رعایت کامل مسائل و پروتکل های بهداشتی ، طی مراسمی از برترین های جشنواره تجلیل و دستاوردهای علمی نخبگان در معرض نمایش قرار داده شود .

گفتنی است سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ، هر ساله با برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری ، مخترعان و نخبگان بسیاری را به جامعه علمی استان و کشور معرفی کرده است .

انتهای پیام / ن


http://stnews.ir/content/news/91256/جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

چاپ خبر