سمنان| استمرار رصد کمیته پایش تولید در استان

کد مطلب: 91559  |  تاريخ: شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۱:۱۰


باهدف رونق تولید و رفع موانع تولیدی در استان؛

سمنان| استمرار رصد کمیته پایش تولید در استان

معاون استاندار سمنان:کمیته استانی پایش تولید در تلاش است تا با حمایت ویژه از واحدهای تولیدی سطح استان حمایت کند تا در آینده ای نزدیک شاهد رونق تولید و افزایش آن باشیم.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - استان سمنان؛دکتر علی رضا شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان در جلسه ای که با محوریت رونق تولید و نیز رفع موانع پیش رو در مسیر تولید استان در میامی برگزار شدضمن تاکید این مطلب که کمیته پایش تولید در سطح استان به صورت ۲۴ ساعته فعالیت داشته و مترصد واحدهای تولیدی در استان هست، خاطرنشان کرد: این کمیته در تلاش است تا با حمایت ویژه از واحدهای تولیدی سطح استان حمایت کند تا در آینده نزدیک شاهد رونق تولید و افزایش آن باشیم.

شریفی نژاد گفت: باهدف کاهش اختلالات در امر تولید، رصد و نظارت واحد‌های تولیدی در این کمیته با شدت و قوت پیگیری و بررسی مستمر خواهد شد.

وی در ادامه افزود: کشور در شرایطی است که در آماج فشار و تحریم‌های اقتصادی قرار دارد؛ در نتیجه کار و فعالیت در عرصه اقتصاد یک نوع جهاد محسوب می‌شود.

معاون استاندار سمنان بیان داشت:زیرساخت‌هایی نظیر آب،گاز و برق مصرفی برای واحدهای خصوصی تولیدی در سطح استان سمنان و به ویژه شهرستان میامی با توجه به وجود سه منطقه معدنی و فعالیت واحدهای فرآوری مس از مسائل مهمی هستند که موجب مشکلات و معضلات متعدد دراین حوزه شده اند.

وی در ادامه افزود: سعی خواهیم داشت در سطح استان با حداقل زمان ممکن، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی را رفع کنیم تا به ارتقای اقتصادی شهرستان‌هایی مانند میامی منجر بشود از سوی دیگر نیازمند مساعدت بانک های استان در بخش تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی هستیم.

شریفی نژاد با بیان اینکه باوجود مشکلات و مسائل مطروحه در تولید باید تلاش مضاعفی داشت، اضافه کرد: باید به مواردی که در جلسات مصوب می‌شوند التزام عملی داشته باشیم تا بتوانیم تولید را حمایت کنیم و کمترین ناهماهنگی را نیز در نظام تولید را نیز شاهد نباشیم.

انتهای متن/ص


http://stnews.ir/content/news/91559/سمنان| استمرار رصد کمیته پایش تولید در استان

چاپ خبر