دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری استان بوشهر برگزار می‌شود

کد مطلب: 92903  |  تاريخ: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۰:۱۱


معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری استان بوشهر برگزار می‌شود

همزمان با هفته بسیج، معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری به منظورتجلیل از مخترعین و مبتکرین پژوهشگران برتر در روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می نماید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ همزمان با هفته بسیج، معاونت جهاد علمی و پژوهشی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری به منظورتجلیل از مخترعین و مبتکرین پژوهشگران برتر در روز یکشنبه در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می نماید.

جشنواره جهادگران علم و فناوری هر ساله در دو بخش جشنواره‌ای و نمایشگاهی به منظور ارج نهادن و تجلیل از فعالیت محققین، مخترعین و نخبگان وپایگاه‌های بسیج علمی برتر و نمایش نمایشگاه محصولات اختراعی و ابتکاری بسیجیان برگزار می‌شود.

 

سخنران این جشنواره، سرهنگ دشتی، جانشین سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر می‌باشد و به دلیل شیوع بیماری کرونا، مدیران علمی و فرمانده‌پایگاه‌های علمی هر ناحیه به صورت ویدئو کنفرانس مهمان این برنامه در نواحی خود خواهند بود.

در جشنواره استانی جهادگران علم و فناوری، منتخبینی از اندیش ورزان استان حضور می یابند و کارهای فاخر و برجسته آنان در سطح استان به معرض نمایش عموم و از طرح های برگزیده تجلیل به عمل خواهد آمد؛ و برترین های این جشنواره  امتیاز حضور در جشنواره‌های ملی و بین المللی جهادگران علم و فناوری بسیج راه خواهند داشت.

انتهای پیام/

خبرنگار:حسینی مفرد


http://stnews.ir/content/news/92903/دوازدهمین همایش جهادگران علم و فناوری استان بوشهر برگزار می‌شود

چاپ خبر