قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیر مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است

کد مطلب: 92928  |  تاريخ: شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۲۱:۲۳


قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیر مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام در آئین افتتاح ۱۰۱ واحد مسکونی سیل زدگان استان اظهارکرد : قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیررفع مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است و خدمت به مردم را سرلوحه وظایف خود و مسئولان می داند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، سردار جمال شاکرمی ؛ فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع)استان ایلام در آئین افتتاح 101 واحد مسکونی سیل زدگان استان عنوان کرد : قرارگاه محرومیت زدایی سپاه همچنان پیگیر رفع مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است و خدمت به مردم  را سرلوحه وظایف خود و مسئولان می داند.

خدمت به مردم وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است

وی ، با بیان اینکه افتتاح 101 واحد و مرمت و بازسازی 150 منزل مسکونی توفیق بزرگ و مبارکی بود که در هفته بسیج به وقوع پیوست اظهار داشت : طی تفاهمنامه منعقد شده ۷۰ باب منزل با همکاری بهزیستی،۱۰واحد با همکاری کمیته امداد و ۲۱ واحد نیز خارج از تعهدنامه ، توسط بسیج سازندگی سپاه ، به بهره برداری رسیده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان تصریح کرد : کارکنان سپاه پاسداران مبلغ ۶ میلیارد ریال و خیرین ادارات مبلغ ۴ میلیارد ریال برای ساخت این منازل جمع آوری کردند که با توجه به بازدیدهای صورت گرفته ، برخی زیرساخت‌ها از جمله برق و گاز در برخی از منازل نیازم به تکمیل دارند که از طریق قرارگاه محرومیت زدایی استان ، با حضور استاندار این مشکلات  نیز مرتفع خواهد شد .

مسئول بلندپایه استان یادآور شد : سپاه پاسداران طبق وظيفه ذاتی خود با تمام ظرفیتها و پتانسیلها برای رفع مشکلات سیل زدگان در کنار مسئولان پای کار بوده و در این راه علاوه بر قدم‌های خوب در حوزه معیشت ، پوشاک و درمان ، در حوزه عمران و آبادانی نیز باحضور سردار حاجی زاده فرمانده هوا و فضا و دکتر محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء اقدام به ساخت دو پل بزرگ و ارتباطی در بخش ماژین نموده است.

مردم صاحبان اصلی نظام حمهوری اسلامی هستند

سردار شاکرمی ، با بیان اینکه با توجه به از بین رفتن زیرساختها و وضعیت نابسامان مناطق سیل زده ، ساختن این منازل مسکونی کار بزرگی بود که با تلاش جهادی صورت گرفت اظهار کرد : قرارگاه بسیج سازندگی با تمام توان در کنار مردم خواهد بود ،چرا که مردم صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و وظیفه مسئولان خدمتگزاری به مردم است.

این مسئول در پایان اظهارات خود از تلاشها و خدمات بهزیستی ، کمیته امداد و بنیاد مسکن که در کنار مردم مناطق سیل زده بودند قدردانی کرد و اظهار داشت : امیدواریم با همیاری و تلاش مضائف ، تا پایان رفع محرومیت ها  در کنار مردم و برای مردم تلاش نماییم .

انتهای پیام /ن

 


http://stnews.ir/content/news/92928/قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پیگیر مشکلات زیرساختی مناطق سیل زده است

چاپ خبر