جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

کد مطلب: 92951  |  تاريخ: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۳۹


جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

مسئول سازمان بسیج علمی ،پژوهشی و فناوری استان ایلام اظهار کرد : بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، جشنواره جهادگران علم و فناوری با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، محمود علی پور مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ، از برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری و تجلیل از برگزیدگان و فناوران بسیجی استان خبر داد .

 رشد علم و فناوری نیازمند توجه مسئولان است

وی ، با بیان اینکه بدلیل شرایط حساس و بحرانی کرونا در استان ، این جشنواره با حضور حداقل افراد و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود عنوان کرد : جشنواره جهادگران علم و فناوری ، روز سه شنبه چهارم آذرماه در سالن اجتماعات هتل زاگرس و در گرامیداشت هفته بسیج اجرا خواهد شد .

علی پور ، با بیان اینکه شناسایی استعدادهای درخشان و نخبگان علمی ، آسیب شناسی اقتصاد دانش بنیان و معرفی نخبگان علمی استان به جامعه علمی کشور از اهداف اصلی این جشنواره است عنوان کرد : رشد علم و فناوری و توسعه تحقیقات و پژوهشهای بنیادین نیازمند توجه تمامی مسئولان و نخبگان است و می بایست در این راستا زمینه لازم جهت شکوفایی استعدادهای نخبگان و توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در جامعه فراهم شود .

 تلاش نخبگان در عرصه مبارزه با کرونا تحسین برانگیز است

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان ایلام ،تجلیل از نخبگان علمی ، مخترعان عرصه فناوری ، فعالان عرصه سلامت و پژوهشگران جوان و پیشکسوت استان را از جمله برنامه های این جشنواره برشمرد و اظهار کرد : خوشبختانه نخبگان بسیجی استان از زمان آغاز ویروس کرونا  در کشور همگام با مسئولان و ستاد مبارزه با کرونا گامهای موثری برداشتند و با تولیدات فاخر ، فناورانه و کاربردی ، هم در راستای جهش تولید و هم در عرصه مبارزه با این بیماری موفق عمل نمودند.

گفتنی است به گفته مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان محصولات فناورانه حوزه سلامت و تولیدات برگزیده  شرکت کنندگان در جشنواره ، در محل سالن برگزاری جشنواره در معرض نمایش قرار خواهد گرفت .

 انتهای پیام /

خبرنگار : فرشته نیازی


http://stnews.ir/content/news/92951/جشنواره جهادگران علم و فناوری در ایلام برگزار می شود

چاپ خبر