انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

کد مطلب: 92956  |  تاريخ: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۸:۳۷


رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری؛

انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری گفت: از ۴۵ طرح رسیده شده به دبیرخانه جشنواره جهادگران علم و فناوری ۲۵ طرح مورد داوری و نهایت ۱۰ طرح برگزیده این جشنواره شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری مهدی جهانگیری رئیس خانه نخبگان بسیج چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: آغاز کار ما در راستای دوازدهیم جشنواره جهادگران علم و فناوری از ابتدای مهرماه بود که با چندین جلسه هم اندیشی با مسئولین برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه پوستر جشنواره در اواخر مهر ماه طراحی شد گفت: از 25 آبان ماه دبیرخانه جشنواره طرح ها و ایده های نخبگان و مخترعین را تحویل گرفت.

جهانگیری با اشاره به اینکه 45 طرح و ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد گفت: از 45 طرح رسیده شده به جشنواره 25 طرح آن مورد داوری قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه طرح ها در 3 کارگروه تخصصی  توسط شش عضو هیئت علمی مورد ارزیابی قرار گرفت گفت: برای ارزیابی پنج محور تولید انبوه، ایجاد اشتغال، درجه تاثیر گذاری بر روی جامعه مورد نظر بود.

جهانگیری با اذعان بر اینکه بیشترین طرح های واصله برق ، کامپیوتر و کشاورزی بودند گفت: مراکز رشد ، ددانشگاه ازاد و دانشگاه شهرکرد و پارک علم و فناوری هر کدام با دو داوری نهایی بیشترین نقش را در تولید جشنواره داشتند .

وی در پایان خاطر نشان کرد: در نهایت 10 طرح از 25 طرح داوری شده به عنوان برگزیدگان این جشنواره انتخاب شدند.

انتهای پیام/

 


http://stnews.ir/content/news/92956/انتخاب ۱۰ طرح برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

چاپ خبر